2021-04-09 08:00Pressmeddelande

Astrofotografijai geriausiai tinkantis plataus kampo objektyvas

 

Nuo pat „Tiny“ serijos pristatymo 2017 m., ji tapo labai populiaria Sony E fotoaparatams skirta serija. Dabar eilė atėjo naujam lengvam ir astrofotografijai skirtam plataus kampo objektyvui Samyang AF 24mm f / 1.8 FE.

 

AF 24 mm f / 1.8 FE sveria vos 230 g ir yra tik 7,1 cm ilgio. Dėl savo dydžio ir puikios diafragmos šis objektyvas puikiai tinka keliaujantiems kraštovaizdžio fotografams. Objektyvas skirtas viso kadro jutikliams, bet taip pat puikiai tinka ir APS-C jutikliams.

 

Naujos astrofotografijai optimizuotos funkcijos.

 

AF 24 mm f / 1.8 FE objektyvas pateikiamas su nauja funkcija – „Custom Mode“ (pasirinktinis režimas) – su šviesos diodo indikatoriumi, skirtu astrofotografijai. „Custom Mode“ gali būti valdomas naudojant naujai sukurtą mygtuką „Focus Hold“ (fokusavimo užlaikymas). Ši funkcija suteikia galimybę nustatyti fokusą tiesiai į begalybę paspaudžiant mygtuką, kai pasirenkate režimą „Custom Mode“. Gamyklinė numatytoji vertė, priklausomai nuo kiekvieno fotoaparato korpuso, gali šiek tiek skirtis, todėl ši funkcija yra patogi, nes leidžia išsaugoti ir naudoti tikslią fokusavimo į begalybę vertę, atitinkančią konkretaus fotoaparato korpusą.

Jei naudojant šviesos diodo indikatorių nustatyta fokusavimo vertė nesutampa, apie tai informuoja degantis raudonas šviesos diodas. Jei tada paspausite mygtuką, jūsų fokusavimo vertė automatiškai bus nustatyta išsaugotai vertei ir šviesos diodo spalva pasikeis į žalią.

Atsižvelgiant į aplinką, kurioje užsiimama astrofotografija, tai yra labai naudinga funkcija tiems, kurie turi daug laiko praleisti tamsioje aplinkoje.

 

Optinė konstrukcija susideda iš 11 elementų 8 grupėse, su 7 specialiais lęšiais (2 ASP, 3 HR, 2 ED), neribojančiais jūsų kūrybiškumo; ypač tinka astrofotografijai, nes tokia konstrukcija dėl sumažintos sferinės ir nesimetrinės aberacijos užtikrina stulbinančią vaizdo kokybę.

 

Objektyve panaudotas naujausias STM (žingsninis variklis), suteikiantis galimybę tyliau ir tiksliau valdyti didesnę ir sunkesnę fokusavimo lęšių grupę.

 

9 lapelių apskrita diafragma užtikrina lygų ir gražų natūraliai atrodantį „bokeh“ efektą bei suteikia jums galimybę lengvai izoliuoti objektą nuo fono.

Taip pat 5 vietose sumontuotas nuo nepalankių oro sąlygų saugantis tarpiklis, apsaugantis nuo dulkių, nesmarkaus lietaus ir sniego, todėl nepakartojamiems kadrams užfiksuoti nereikės idealių sąlygų.

 

 

Kainos ir pristatymas

Naująjį Samyang AF 24mm f /1.8 objektyvą pradėsime siųsti gegužės mėn. Rekomenduojama pardavimo kaina yra 469 EUR.

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindiniai techniniai duomenys

 

  • Kompaktiškas ir lengvas
  • Optimizuotas astrofotografijai
  • Naujas „Focus Hold“ mygtukas
  • Puikios optinės charakteristikos
  • Atsparus skirtingoms oro sąlygoms

 

 

 

 

 

 

 


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas