2021-06-15 06:00Pressmeddelande

Filtrai istorijų pasakotojams - „Nisi“ filtrai „Black Mist“

Nisi jau seniai yra viena iš pirmaujančių fotografijos ir filmų optinių filtrų gamintojų pasaulyje. Dabar sukurta nauja žiedinių filtrų serija „Nisi Black Mist“, sukurianti minkštą ir pastelinę kokybę.

„Black mist“ filtrą anksčiau dažniausiai naudojo kino kūrėjai, tačiau dabar jis yra prieinamas kaip žiedinis filtras nuo 49 iki 82 mm. Šis filtras prideda papildomą matmenį ir simbolį jūsų nuotraukoms. Šviesos šaltiniai maloniai sklaidosi, o šešėliai išlaiko savo atspalvį ir juodumą. Tuo pačiu metu jis taip pat sumažina kontrastą ir sušvelnina raukšles bei dėmes, todėl puikiai tinka fotografuoti portretus.

 

Filtrus bus galima įsigyti birželio mėn.

Rekomenduojama pardavimo kaina NISI FILTER BLACK MIST 1/8 72MM nuo 110 EUR

 

Pagrindinės specifikacijos

• Sukuria švelnią, pastelinę šviesos kokybę

• Turi papildomą juodų dalelių sluoksnį

• Nedaug prarandama detalių visame vaizde, palyginti su tradiciniais difuzijos filtrais

• Rėmas pagamintas iš žalvario, todėl jį lengva užsukti ant ir nuo objektyvo.

• Galimi dydžiai: 49, 67, 72, 77 ir 82 mm, 3 skirtingų stiprumų: 1/2, 1/4 ir 1/8


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.

Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas