2022-09-09 07:00Tiskové zprávy

Špičkový výkon a perfektní kvalita světla - Nanlux Evoke 1200B

Nanlux Evoke 1200BNanlux Evoke 1200B

 

Je to sotva rok, co vzal Nanlux filmový průmysl útokem, když představil Evoke 1200. Výkonné profesionální LED osvětlení v kompaktním formátu za bezkonkurenční cenu.

 

Nyní se jejich řada rozšiřuje o ještě všestrannější LED světlo, novinku Evoke 1200B.

 

Nový Evoke 1200B nabízí dokonalou kvalitu světla ve stejné kategorii díky adaptaci 2×1200W dvoubarevných LED čipů ve formátu Dot Matrix. Vyznačuje se vyšší světelnou účinností s úrovní jasu až 61 030 lux při 5600K na 3 metry (s reflektorem), srovnatelnou s 1,8kW PAR nebo 2,5kW HMI Fresnel. Dostatečné osvětlení je také zaručeno pro natáčení ultra vysokou rychlostí bez obav z blikání při zvýšení snímkové frekvence.

 

Nové LED světlo přichází s pokročilými technologiemi míchání dvoubarevného světla, které zajišťují kontinuitu a přesnost změny barevné teploty od 2700K až po 6500K. Úpravu barevné teploty lze snadno provést otočením knoflíku, díky čemuž jsou CTO/CTB gelové filtry minulostí. Nabízí také mnohem větší flexibilitu při filmování díky simulaci přirozeného světla od východu slunce přes denní světlo až po západ slunce. Kromě toho, integrovaná funkce konstantního výstupu podporuje ladění rozsahu barevné teploty bez jakéhokoli posunu intenzity.

 

Stmívání lze nastavovat od 0 do 100 % v krocích po 0,1 % s velkou plynulostí a je eliminován náhlý skok v oblasti nízkého výkonu mezi 0-1 %. Prostřednictvím DMX ovládání je k dispozici pět stmívacích křivek, které dokonale odpovídají přesnému požadavku na řízení průmyslového standardu: lineární, exponent, logaritmus, S-křivka, gama 2.2.

 

Celé světlo Evoke (LED i napájecí zdroj) má krytí IP54 s hermeticky uzavřenou konstrukcí, aby vydrželo extrémní podmínky. Design s velkým prouděním vzduchu také umožňuje provoz na horkém slunci bez přehřívání.

Evoke 1200B má nový offsetový design třmenu s 15° pro větší rozsah naklánění při použití softboxů a dalších modifikátorů.

 

Nanlite Evoke 1200B lze ovládat buď pomocí intuitivního ovládání na zadní straně světla, DMX/RDM nebo bezdrátově přes Lumenradio CRMX, Bluetooth nebo 2.4G.

 

Klíčové specifikace

  • Dva 1200W dvoubarevné LED čipy ve formátu Dot Matrix
  • Výkon 61 030 lux při 5600K na 3 metry (s reflektorem RF-NLM-26)
  • Žádné blikání pro ultra vysokou rychlost fotografování
  • NL držák
  • Variabilní rozsah barevné teploty 2700K až 6500K
  • Vynikající barevné podání s CRI/TLCI 96/95, TM-30 Rf průměr 95/Rg průměr 102
  • Hlava světla i napájecí zdroj jsou vestavěny do hermeticky uzavřené konstrukce s krytím IP54

 

 

Cena a dostupnost

Nové LED světlo bude dostupné na přelomu října/listopadu 2022.

Doporučená prodejní cena je 113.290,- Kč / 4.559 €

 

Pro další informace prosím kontaktujte matej.sumka@focusnordic.cz

 


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz

Související články