2022-03-16 13:00Tiskové zprávy

Nanlite pokračuje ve svém úspěšném příběhu s novým PavoTube

NANLITE PAVOTUBE T8-7X NANLITE PAVOTUBE T8-7X

 

 

Když Nanlite v roce 2019 představil LED světelné trubice PavoTube, svět kreativců byl ohromen. Šlo o nový, kompaktní a inovativní způsob osvětlení. Od té doby představili také několik inovativních nových světel pro tvůrce obsahu a profesionální filmaře.

Nyní je tady nová, úžasná světelná trubice s ovládáním pixelů – PavoTube T8–7x.

 

Novinka PavoTube T8-7x se vyznačuje štíhlým tvarem, kompaktním designem a vestavěnou baterií, takže si ji snadno vezmete s sebou, ať jdete kamkoli.

T8-7X má délku 1 metr a váží pouhých 280 g, díky čemuž je sestavení a manipulace s ní na place opravdu snadná. Díky úžasným pixelovým efektům získáte neomezené možnosti pro svou kreativitu. Můžete vytvářet animované efekty, přesahující běžné efekty blednutí a změny barev tím, že do mixu přidáte prvky pohybu.

NANLITE PAVOTUBE T8-7X

NANLITE PAVOTUBE T8-7X

Nabízí skvělou barevnou přesnost s hodnotami CRI 96 a TCLI 97. Potěší také široký rozsah barevné teploty 2700K až 7500K s úpravou G/M, čímž přirozeně zapadne do každé scény. Barevná schémata jsou dále rozšířena o přístup k 36 000 barevným možnostem využitím HSI režimu.

 

PavoTube T8-7X nabízí několik způsobů ovládání pro různé aplikace včetně ovládání pomocí kabelu, bezdrátově nebo přes displej na trubici. Ideální řešení pro všechny tvůrce, kteří potřebují dosáhnout perfektních světelných podmínek. Vestavěný Bluetooth vám umožní ovládat každý aspekt pomocí mobilní aplikace Nanlink a dokonce si přizpůsobit a uložit své vlastní efekty formou snadno vyvolatelných předvoleb.

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní pro nastavení stmívání CCT, HUE a efektů získáte nekonečné možnosti pro vaši kreativitu. Standardní USB-C port umožňuje kabelové připojení ovladače a volitelné nabíjení powerbanky.

NANLITE PAVOTUBE T8-7X

NANLITE PAVOTUBE T8-7X

Ať už vytváříte obsah pro sociální média nebo jste tvůrcem náročnější filmové produkce či fotografie, PavoTube T8-7X bude užitečným společníkem a vždy po ruce.

 

Cena a dostupnost

Dostupnost nové trubice PavoTube bude v průběhu dubna 2022.

Doporučená prodejní cena:

Nanlite Pavotube T8-7X 1 LIGHT KIT – 2.990,- Kč / 119 €

Nanlite Pavotube T8-7X 4 LIGHT KIT – 11.790,- Kč / 469 €

 

Pro další informace kontaktujte, prosím, matej.sumka@focusnordic.cz

 

Hlavní vlastnosti:

 

• Široký rozsah barevné teploty 2700-7500K s úpravou G/M

• RGBWW technologie míchání barev, až 36 000 barev

• CRI 96 a TLCI 97

• Nízká hmotnost: 280 g

• Ovládání pixelových efektů

• Více způsobů ovládání: Nanlink APP, DMX/RDM ovládání, připojený ovladač, ovládání pomocí displeje na světle


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka