2021-07-01 10:00Tiskové zprávy

Nový gimbal Weebill 2 od společnosti Zhiyun

Nový gimbal Weebill 2 od společnosti Zhiyun

 

Pro dnešní tvůrce obsahu může být gimbal (spolu s fotoaparátem) tím nejdůležitějším vybavením. Společnost Zhiyun je jedním z předních výrobců v tomto oboru a ve své produktové řadě nabízí širokou řadu gimbalů. Ať již natáčíte obsah pomocí svého smartphonu nebo kamery RED, společnost Zhiyun má vhodný gimbal pro každého.

 

Nyní nastal čas na aktualizovanou verzi jednoho z nejoblíbenějších gimbalů, na model Weebill 2.

 

Gimbal Weebill 2 je určen pro profesionální bezzrcadlovky a digitální zrcadlovky, například pro A7III+FE 24–70 mm F2,8 Sony nebo 5D4+EF 24–70 mm F2,8 Canon.

 

Na tomto novém modelu gimbalu najdete hned několik nových zajímavých funkcí, jako je výklopná LCD obrazovka, vylepšená ergonomie, přenos obrazu a silnější motory.

Weebill 2 je prvním gimbalem, který obsahuje 2,88palcovou výklopnou dotykovou HD obrazovku umožňující plné ovládání. Intuitivní, otočné a vysouvací rozhraní umožňuje interakci i nastavení parametrů a monitorování záznamu několika klepnutími pro ničím nerušené natáčení. Uživatelé mají k dispozici také inteligentní funkce včetně chytrého sledování jedním dotykem, časosběru a ovládání gesty pomocí dotykového displeje, aniž by museli použít aplikaci ZY Play.

 

Společnost Zhiyun v novém gimbalu také představuje zcela nový čip Infineon a vylepšený algoritmus, díky kterému je gimbal stabilnější.

 

 

Tyto vlastnosti spolu s vylepšeným točivým momentem motoru a klíčovým algoritmem pro zvýšení stability umožňují, aby Weebill 2 prováděl analýzu komplexních přerušení k přesné detekci a kompenzaci nestability v ruce, a to i za extrémních podmínek.

 

Gimbal má klasickou funkci rukojeti pro zavěšení a snadné přenášení, která uživatelům umožňuje hladce přepnout do režimu zavěšení bez přidávání jakéhokoli rozšiřujícího příslušenství nebo změny tvaru gimbalu. Vynikající funkce rukojeti usnadňuje natáčení při velmi nízkých úhlech a je vhodná pro pohodlné a dlouhé hodiny provozu.

 

S novým gimbalem představuje společnost Zhiyun také vizuální ovladač MasterEye (VC100), který je součástí sady Weebill Pro Plus Kit. Sofistikované zařízení eliminuje nutnost samostatného monitoru, přijímače obrazu a ovladače pohybu. 

 

Pro gimbal Weebill navíc vysílač pro přenos obrazu TransMount umožňuje výstup ve vysoké kvalitě až 1080p a 60 sn./s, redukuje dobu zpoždění až na 60 ms a přenosová vzdálenost může být až 150 m.

 

 

Cena a dostupnost

Nový gimbal se dodává ve čtyřech různých sadách a bude dostupný v druhé polovině července 2021.

Doporučená prodejní cena:

117044  Zhiyun Weebill 2 – 15.090,- Kč / 582 €

117045  Zhiyun Weebill 2 Combo – 17.690,- Kč / 682 €

117046  Zhiyun Weebill 2 Pro – 24.290,- Kč / 938 €

117047  Zhiyun Weebill 2 Pro Plus – 29.490,- Kč / 1.140 €

 

Hlavní vlastnosti

  • Určen pro profesionální bezzrcadlovky a digitální zrcadlovky
  • Výdrž baterie až 9 hodin, doba nabíjení 1,6 hodiny
  • Klasická funkce rukojeti pro zavěšení a snadné přenášení
  • Dotyková obrazovka
  • Pokročilý přenos obrazu

 

K získání dalších informací napište na e-mailovou adresu matej.sumka@focusnordic.cz

 


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka