2021-06-15 09:14Tiskové zprávy

Filtr pro vypravěče příběhů – filtry Black Mist od Nisi

 

Společnost Nisi je již dlouho jedním z předních světových výrobců optických filtrů pro fotografování a filmování. Nyní vyvinula novou řadu cirkulárních filtrů Nisi Black Mist, které vytvářejí jemný a pastelový dojem.

Filtry Black Mist používali dříve většinou filmaři. Jako filmový filtr pro matte boxy je nyní k dispozici také ve velikostech cirkulárních filtrů 49, 67, 72, 77 a 82mm . Tento filtr dodá vašim snímkům další rozměr a nový charakter. Zdroje světla se příjemně rozptýlí, ale stíny si přitom zachovají svůj tvar a svou temnotu. Filtr také zároveň snižuje kontrast a vyhlazuje vrásky a drobné vady na kráse, což z něj dělá skvělý filtr pro fotografování portrétů.

 

 

 

Hlavní vlastnosti:

  • Vytváří jemné "pastelové" světlo/efekt
  • Snižuje kontrast a vyhlazuje jemné nedostatky krásy na pleti
  • Zajišťuje drobnou ztrátu detailů ve snímku ve srovnání s tradičními difuzními filtry
  • Rám je vyroben z mosazi, což usnadňuje přišroubování filtru k objektivu a následně také jeho odšroubování
  • Dostupné velikosti: 49, 67, 72, 77 a 82 mm ve 3 různých intenzitách: 1/2, 1/4 a 1/8

 

Filtry budou dostupné v během Června 2021.

 

Pro více informací nás kontaktujte na matej.sumka@focusnordic.cz

 

 


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka