2020-05-29 09:00Tiskové zprávy

Samyang AF 85mm f/1.4 RF, dokonalá partie pro Canon R systém

Příchod jednoho z nejvíce očekávaných nových fotoaparátů, Canon R5 je na spadnutí. Společnost Samyang právě přišla na trh s dokonalým doplňkem pro tento fotoaparát, novým objektivem Samyang AF 85mm f/1.4 RF.

 

Tento nový objektiv přináší nádherný bokeh, vynikající kvalitu obrazu a spolehlivé automatické ostření. Společně s objektivem AF 14mm f/2.8 RF, nedávno uvedeným na trh, otevírá Samyang AF 85mm f/1.4 RF nové možnosti majitelům fotoaparátů Canon EOS R. Ohnisková vzdálenost 85mm je nejvšestrannější ohniskovou vzdáleností pro portrétovou fotografii a umožňuje fotografům úžasné záběry s bezvadnými detaily.

 

Impozantní optika

AF 85mm f/1.4 RF se skládá z 11 členů v 8 skupinách, se 4 HR členy s vysokým indexem lomu a ED členy s extra nízkým rozptylem, tvořící objektiv s impozantní kvalitou obrazu od kraje ke kraji. Tato vynikající optická konstrukce společně s 9lamelovou clonou poskytuje přirozený kruhový bokeh s fantastickým rozostřeným efektem. Vytváří mělkou hloubku zaostření, která plynule zastírá pozadí a zdůrazňuje příběh fotografovaného objektu.

 

Ohnisková vzdálenost 85mm v kombinaci s vysokou světelností f/1.4 poskytuje fotografům možnost dosáhnout dramaticky mělké hloubky zorného pole. Naprostá nutnost pro všechny fotografy svateb a portrétů, bez které se toto léto neobejdou!

Kromě úžasné optické konstrukci vybavila společnost Samyang objektiv také zaostřovacím motorem DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a efektivním výkonem pro automatické ostření. Tím se objektiv stává úžasným pomocníkem nejen pro fotografy, ale i pro tvůrce videí. Ochranné těsnění proti povětrnostním podmínkám chrání objektiv před prachem, lehkým deštěm a sněhem a umožňuje pořizování úchvatných snímků i za horších podmínek.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Lehký a kompaktní
  • 9lamelová clona pro přirozeně kruhový bokeh
  • Zaostřovací motor DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a spolehlivým chodem pro automatické ostření
  • Vynikající objektiv pro fotografy i tvůrce videí
  • Utěsněný proti nepříznivým vlivům počasí

 

Objektiv bude k dispozici v červenci 2020 a doporučená prodejní cena je 16.990,- Kč / 639 €

FN #: 114047 / EAN: 8809298886462 / PN: F1211213102

 

Pro další informace kontaktujte: matej.sumka@focusnordic.cz 

 

 

 


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz

Související články