2021-11-08 19:42Tiskové zprávy

Nový všestranný gimbal Zhiyun v kompaktním provedení - Crane M3

 

 

Se inovativním designem a funkcemi nového modelu Crane M3 společnost Zhiyun znovu dokazuje, proč je jedním z předních světových výrobců gimbalů.

 

Ať už fotíte nebo natáčíte pomocí chytrého telefonu, akční kamery nebo kompaktní bezzrcadlovky, nový Crane M3 je gimbalem přesně pro vás. Funkce jako vylepšená rukojeť, nová rychloupínací destička, větší displej a možnost připojení mikrofonu ke gimbalu jsou pouze některé z mnoha nových skvělých funkcí, které na novém gimbalu od společnosti Zhiyun najdete.

 

Na zadní straně najdeme nový 1,22” dotykový OLED displej s novým jednoduchým a intuitivním rozhraním. Prostřednictvím displeje můžete ovládat všechny důležité funkce gimbalu, jako například provozní režim, výkon motoru atd.

Pomocí gimbalu můžete také měnit nastavení fotoaparátu – stačí jej pouze připojit pomocí kabelu nebo přes Bluetooth. Pod displejem se nachází joystick, který vám může pomoct buď s procházením menu nebo ho můžete použít k plynulému ovládání jedné ze tří os gimbalu.

 

V horní části gimbalu najdeme tři výkonné motory, které si poradí s až 90 % všech bezzrcadlovek na trhu.

Fotoaparát lze ke gimbalu připevnit jednoduše pomocí nově navržené rychloupínací destičky, která umožňuje výměnu baterie ve fotoaparátu, aniž byste museli gimbal znovu vyvažovat. Další vynikající vlastností je nové vestavěné LED světlo se světelným tokem 800 lumenů, které je umístěno na horní straně gimbalu. Úrovně teploty barev lze nastavit v rozsahu 3000–5400 K. Na LED světlo je také možné připevnit magnetické světelné filtry, které se dodávají ve čtyřech různých barvách.

 

S novým gimbalem Crane M3 se dodává rozšiřovací základna TransMount. V nabídce je i modul (volitelný, je součástí pouze sady Crane M3 Pro Package), který umožňuje připojit profesionální mikrofony přímo ke gimbalu, aniž by se na fotoaparát přidávala hmotnost navíc.

 

Výdrž baterie je 8 hodin a doba nabíjení pouhé 2 hodiny. Gimbal lze jednoduše napájet powerbankou a podporováno je také rychlé 25W PD nabíjení.

 

Model Crane M3 je vybaven inovativními zámky a západkami určenými pro skladování. Gimbal lze nastavit do režimu částečného složení a úplného složení. Při přepnutí do režimu částečného složení s připevněným fotoaparátem není nutné žádné nastavení ramen os a při rozložení není třeba provádět vyvážení znovu.

 

Dostupnost a cena

Nový gimbal bude dostupný na konci listopadu.

Doporučená prodejní cena:

117873 – Zhiyun Crane M3 – 9.990,- Kč / 393 €

117874 – Zhiyun Crane M3 Combo – 11.990,- Kč / 472 €

117875 – Zhiyun Crane M3 PRO – 17.490,- Kč / 682 €

 

 

Další informace vám poskytneme prostřednictvím e-mailové adresy matej.sumka@focusnordic.cz

 

Hlavní vlastnosti

  • Kompaktnost
  • Nové bílé provedení
  • Gimbal 3v1 – fotoaparáty a malé kamery, akční kamery smartphone
  • Kompatibilní s až 90 % všech bezzrcadlovek na trhu
  • Nový design rychloupínací destičky
  • Vestavěné LED světlo


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka