2019-10-07 15:47Tiskové zprávy

Nový super kompaktní gimbal pro smartphony

null

Malý, ale výkonný - nový motorizovaný stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 obsahuje spoustu inteligentních funkcí, které posunou mobilní filmovou tvorbu na zcela novou úroveň. Díky kompaktnímu designu a až 17 hodinám výdrže baterie je toto příslušenství ideálním doplňkem pro vloggery a youtubery!

Nejlepší fotoaparát je ten, který si vždy vezmete s sebou, a v tomto ohledu žádný fotoaparát nemůže porazit smartphone. Díky neustálému zlepšování kvality obrazu a rostoucímu počtu modelů nabízejících optický zoom jsou smartphony stále užitečnější pro youtubery, vloggery a další náročné tvůrce obsahu.

Nový Zhiyun Smooth Q2, motorizovaný tříosý stabilizátor pro chytré telefony, umožňuje nejen stabilnější videozáznamy s plynulejším a profesionálnějším vzhledem. K tvorbě filmu také přidává spoustu kreativních možností díky speciálním efektům, jako je režim Vortex, Dolly Zoom, timelapse a sledování objektů.

Nejlepší ze všeho - super kompaktní design znamená, že tento gimbal můžete mít vždy s sebou!

Rychlá montáž

Zhiyun Smooth Q2 je kompatibilní s většinou smartphonů na trhu, včetně velkých prémiových modelů včetně pouzdra, například iPhone 11 Pro Max a Samsung Galaxy S10 Plus. Nastavitelný držák lze rozšířit na maximální šířku 85 mm a také pracuje s telefonem používaným ve svislé poloze, což je ideální, pokud chcete natáčet videa na Instagram. Díky chytře navržené západce pro rychlé uvolnění telefonu vám stačí vteřina pro jeho připojení nebo vyjmutí.

Smooth Q2 je vyroben ze silné a odolné hliníkové slitiny a má pohodlnou rukojeť s měkkým silikonovým povlakem, který zajišťuje co nejlepší uchopení. Velký a snadno použitelný joystick na zadní straně rukojeti usnadňuje ovládání gimbalu.

Mobilní filmová tvorba na nové úrovni

Spolu s aplikací Zy Play vám Zhiyun Smooth Q2 poskytne přístup k celé řadě speciálních funkcí, které posouvají vaši mobilní filmovou tvorbu na zcela novou úroveň.

Režim Following stabilizuje chvění, ale umožňuje větší pohyb, takže můžete fotoaparát namířit, jak se vám líbí, zatímco režim Pan Following udržuje horizont stále rovný. Režim Locking uzamkne gimbal v požadovaném směru, takže fotoaparát neustále míří na objekt bez ohledu na to, jak se pohybujete. Režim POV s plným rozsahem umožňuje všechny pohyby, včetně naklápění fotoaparátu, takže diváci získají pocit přítomnosti a mohou sledovat každý krok vašeho dobrodružství. Režim Vortex přidává do akčních scén další rozměr otočením telefonu o 360 stupňů kolem osy fotoaparátu.

Hladký Q2 také poskytuje pokročilé funkce timelapse a režim pro panoramatické fotografie. S pomocí aplikace můžete dokonce filmovat s efektem Dolly Zoom nebo Vertigo, kde se pomocí zoomu smartphonu vytvoří pocit „spadnutí“ od objektu. Dramatický efekt používaný v mnoha klasických hollywoodských produkcích!

Výdrž baterie po celý den

Výkonné lithium-iontové baterie ve stabilizátoru Smooth Q2 poskytují provozní dobu až 17 hodin. Nabíjení je rychlé a po pouhých 3 hodinách je gimbal připraven na nové úkoly. Může také fungovat jako power banka a používá se k nabíjení baterie smartphonu, takže si nemusíte dělat starosti, že se vám baterie vybije před tím, než dokončíte natáčení.

Cena a dostupnost:

Stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 bude dostupný v polovině října.

MOC: 4.010,- Kč / 159 €


Pro více informací: matej.sumka@focusnordic.cz


Přehled hlavních vlastností

  • Super kompaktní gimbal pro smartphony
  • 3-osá motorizovaná stabilizace
  • Funguje také ve vertikální poloze (vhodné pro videa na Instagram)
  • Kompatibilní s většinou iPhonů a Android smartphonů, včetně modelů Plus
  • Rychlé uvolnění pro snadnou montáž smartphonu
  • Velký, uživatelsky přívětivý joystick pro ovládání
  • Speciální funkce pro skvělé filmové efekty
  • Aplikace ZY Play (iOS & Android) poskytuje sledování objektů, timelapse a panoramatické režimy
  • Výdrž baterie až 17 hodin
  • Funguje jako power banka – nabíjejte telefon z baterie stabilizátoru


Technické specifikace

Typ: 3-osý stabilizátor (gimbal) pro smartphony
Držák telefonu: Nastavitelná šířka 65-85 mm
Rozsah úhlu náklonu: -305°
Rozsah úhlu paningu: 360°
Rozsah úhlu válce: -265°
Odchylka ve statickém stavu: +/-0.01 to +/-0.04°
Odchylka v pohyblivém stavu: +/-0.05 to +/-0.3°
Doporučená nosnost: 75 – 260 gramů
Provozní doba na jedno nabití: Až 17 hodin
Provozní napětí: 3.6 V
Typ baterie: Dobíjecí lithium-iontové baterie s kapacitou 4500 mAh
Doba nabíjení: 3 hodiny
Rozsah teplot: -5° až +45°C
Rozměry: 42 x 102 x 204 mm
Hmotnost: 720 gramů (včetně baterií)
Speciální funkce: Režim Following, režim Pan Following, režim Lock, režim Vortex, režim POV. S aplikací Zy Play: sledování objektů, timelapse, motion timelapse, Dolly Zoom, panoramatický režim, snímky s efektem Dolly Zoom/Vertigo.
Ostatní: Ovládací panel s joystickem a tlačítkem REC. Lze použít jako power banka k nabíjení telefonu.

Dodávané příslušenství: Manuál, mini stativ, dobíjecí baterie, USB-C kabel, poutko na zápěstí.

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka