Sol, varme, pustning og avslappning. D. 21. juni er det mulig at gjøre yoga i Jordans hovedstad Amman.
Anledningen er feiringen af International Day of Yoga, der afholdes på InterContinental Hotel i Amman og består av en presentasjon om yoga, en fotoutstilling og en fælles meditationssession for alle deltakere.
Arrangementet arrangeres i et samarbeide mellom den indiske ambassade i Amman og en flere lokale yogaforeninger. Registrering foregår på ambassadens webside www.indembassy-amman.org
International Day of Yoga markeres i over 150 lande verden rundt.
United Spirit Nordic er et uavhengig salgs-, marketing- og PR-byrå med hovedkontor i København, og vi tilbyr tjenester i Skandinavia, Finland og Baltikum. Innovative, pragmatiske, resultatorientert, konsekvente Vi møter markedet på en praktiskt og vennlig måte. Vi arbeider med partners som ser langsiktig suksess som et mål. Med andre ord, så arbejder vi som et lite team, men med stor erfarenhet til å gjennomføre slagkraftige kampanjer på et proffesjonellt sett. Vi garanterer integritet, pålitlighet, kontinuitet og motivation.