2017-06-21 14:30Pressmeddelande

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 – naujas objektyvas DSLR fotoaparatams

null

Dešimtasis Zeiss Milvus objektyvų šeimos narys yra šviesus, atsparus skirtingoms oro sąlygoms, plataus kampo ir aukštos vaizdo kokybės, net prie pilnai atviros diafragmos.

Vidutiniškai plataus kampo ir didelės diafragmos derinys, daro Zeiss Milvus 35 mm F/1.4 objektyvą tikrai universaliu, tinkančiu klasikinei gatvės fotografijai ir portretams. Kaip ir kiti Milvus šeimos nariai, šis objektyvas yra skirtas ir profesionaliam filmavimui.

Tvirtas grožis

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 yra skirtas pilnam kadrui, Canon (ZE) ir Nikon (ZF.2) sistemoms. Tai yra jau dešimtasis Milvus objektyvas. Jo aptakus ir elegantiškas dizainas su matiniu juodo metalo korpusu ir mėlynu gumos žiedu prie tvirtinimo yra tokie patys kaip ir ankstesnių Milvus modelių. Paskutinė paminėta ypatybė yra dalis apsaugos nuo skirtingų oro sąlygų, kuri saugo objektyvo vidų nuo drėgmės ir dulkių prasiskverbimo.

Objektyvas turi rankinį fokusavimą su labai jautriu fokusavimo žiedu, kuris leidžia tiksliai sufokusuoti vaizdą. Norint išnaudoti visas geriausias objektyvo savybes filmuojant, galima naudoti specialų fokusavimo priedą „Zeiss Lens Gears“ (papildomas priedas). Diafragmos žingsnių išjungimo galimybė leidžia laisvai valdyti diafragmą Nikon kamerose, tai labai gerų atsiliepimų sulaukusi funkciją, filmavimo mėgėjų tarpe.

Ateities optika

Optinė kokybė yra aukščiausio lygio, dėka naudojamų 5 specialaus stiklo lęšių, kurie praktiškai eliminuoja chromatines aberacijas ir asferinio lęšio naudojimas garantuoja didžiausią ryškumą visuose kraštuose, netgi prie atviros diafragmos. Optinė konstrukcija susideda iš 14 lęšių 11 grupių, o keletas elementų gali judėti viduje, kad suteiktų maksimaliai gerą ryškumą visose fokusavimo distancijose (tai yra taip vadinama „Plaukiojančių elementų“ konstrukcija). MOD yra 30 cm.

Prie f/1.4 objektyvas suteikia švelnų bokeh efektą, kuris puikiai dera su portretais. Esant mažai diafragmai, objektyvas užtikriną aukštą raišką su šių dienų vaizdo jutikliais ir bus suderinamas su ateities jutikliais. Tai leidžia Zeiss Milvus f/1.4 objektyvui būti pasiruošusiam ateičiai. Puikus Zeiss T* padengimas efektyviai mažina atspindžius, užtikrindamas maksimalų kontrastą nuotraukose ir filmuojant netgi prie sudėtingo apšvietimo. Taip pat Zeiss suderino spalvų charakteristikas visuose 10-yje objektyvų. Filmų kūrėjai gali laisvai keisti objektyvus ir turėti vienodas spalvas.

Kaina ir prieinamumas

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 bus prieinamas nuo 2017 m. liepos mėn. su rekomenduojama mažmenine kaina:

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 ZE (Canon), 2050 EUR

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 ZF.2 (Nikon), 2050 EUR

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 techninės specifikacijos:

Židinio nuotolis: 35 mm

Diafragma: f/1.4 – f/16

Objektyvo elementai / grupės: 14 / 11

Fokusavimas: Rankinis su 227° pasukimo kampu (nuo MOD iki begalybės)

MOD: 30 cm

Horizontalus matymo kampas: 64,2°

Atkūrimo koeficientas: 1:4.6

Filtro dydis: 72 mm

Ilgis (be objektyvo gaubto): ZF.2 (Nikon): 125.6 mm. ZE (Canon): 124.8 mm

Diametras: ZF.2 (Nikon): 84.8 mm. ZE (Canon): 84.8 mm

Svoris: ZF.2 (Nikon): 1,131 g. ZE (Canon): 1,174 g

Priedai (komplekte): objektyvo dangtelis, metalinis gaubtas

Visiems Zeiss Milvus būdingos savybės

 • Metalinis vamzdis ir gaubtas
 • Atspari drėgmei konstrukcija
 • Rankinis fokusavimas su dideliu pasukimo kampu suteikiančiu galimybę labai tiksliai fokusuoti
 • „Plaukiančiu elementų“ konstrukcija suteikia geriausia vaizdo kokybe kintamame fokusavimo atstume
 • Zeiss T* padengimas efektyviai mažina šviesos atspindžius
 • Standartizuotas spalvų atkūrimas ir labai didelis kontrastas
 • Suderinami su Zeiss Lens Gears, profesionaliais fokusavimo įrankiais

  Zeiss Milvus šeima 2017 m.

 • Zeiss Milvus 15mm f/2.8
 • Zeiss Milvus 18mm f/2.8
 • Zeiss Milvus 21mm f/2.8
 • Zeiss Milvus 35mm f/1.4
 • Zeiss Milvus 35mm f/2
 • Zeiss Milvus 50mm f/1.4
 • Zeiss Milvus 50mm f/2 Macro
 • Zeiss Milvus 85mm f/1.4
 • Zeiss Milvus 100mm f/2 Macro
 • Zeiss Milvus 135mm f/2

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, DxO One, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas