2023-02-20 11:00Pressmeddelande

Tamron praneša apie naujo objektyvo, skirto Fuji X, kūrimą

Tamron 11-20mm F2.8 Di III-A RXD for Fuji X-MountTamron 11-20mm F2.8 Di III-A RXD for Fuji X-Mount

"Tamron" ir toliau tobulina "Fujifilm" objektyvų sistemą su nauju, universaliu ir dinamišku plačiakampiu objektyvu Tamron 11-20mm F/2.8 Di III-A RXD.

 

Nepaisant to, kad tai yra greitas F2,8 diafragmos priartinantis objektyvas, jis yra labai mažas, puikiai subalansuotas ir nepriekaištingai dera prie "Fujifilm" fotoaparatų dizaino.

 

Viso kadro 16,5-30 mm priartinimo diapazonas - idealus objektyvas kelionėms, kraštovaizdžiui ir gatvės fotografijai. Objektyvą saugo drėgmei atspari konstrukcija ir patvari fluoro danga, užtikrinanti papildomą apsaugą fotografuojant lauke atšiauriomis sąlygomis.

Fotografuojant 11 mm itin plačiu kampu, objektyvas leidžia fotografuoti stulbinamai artimu atstumu ir pasiekia vos 0,15 m atstumą, o didžiausias didinimo santykis yra 1:4.

 

"Tamron" RXD AF žingsninis fokusavimo variklis užtikrina greitą ir tikslų automatinį fokusavimą bei puikų judančių objektų fokusavimą, todėl niekada nepraleisite svarbių akimirkų. Be to, objektyvas yra itin tylus, todėl puikiai tinka tiek fotografuoti, tiek įrašinėti vaizdo įrašus aplinkoje, kurioje reikalinga tyli mechanika.

 

Pardavimo pradžia planuojama 2023 m. pavasarį. Kaina bus paskelbta vėliau.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės adresu karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindinės specifikacijos

  • Itin plataus kampo priartinantis objektyvas su greita F2,8 diafragma
  • Išskirtinės optinės savybės
  • Tylus RXD žingsninio variklio blokas, puikiai tinkantis naudoti vaizdo įrašams
  • 0,15 m MOD, esant 11 mm židinio nuotoliui
  • Drėgmei atspari konstrukcija ir fluoro danga papildomai apsaugai 

 

 


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun, SmallRig, Nanlux, Chasing, B&W Outdoor Cases, Datavideo, Dynacore, Boundary, Gomatic, Rhino, ThinkTank ir Velbon. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas