2018-08-06 10:01Pressmeddelande

Tamron plečia asortimentą su 17-35mm f/2,8-4

null

Kompaktiškas dydis, aukšta vaizdo kokybė ir prieinama kaina yra naujo Tamron 17-35mm f/2.8-4 Di OSD privalumas. Šviesus ir greitas plataus kampo, priartinantis objektyvas yra suderinamas su pilnu kadru, tačiau tinka naudoti ir su APS-C.

Kelionės, peizažai, gatvės fotografija – netgi sportas! Plataus kampo priartinantis objektyvas turi daug paskirčių. Tai ypač pasakytina apie objektyvą su didele diafragma ką ir gali pasiūlyti naujasis Tamron 17-35mm f/2.8-4 Di OSD. Objektyvas yra skirtas Canon ir Nikon pilno kadro DSLR fotoaparatams.

Lengvas, puikiai surinktas ir atsparus
Šviesūs plataus kampo priartinantys objektyvai paprastai būna sunkūs ir dideli. Tačiau ne šį kartą. Tamron pavyko išlaikyti objektyvo dydį ir svorį minimalius – mažiau kaip 10 cm ilgio ir svoris vos 460 g. Tai leidžia Tamron 17-35mm f/2.8-4 Di OSD būti mažiausiu ir lengviausiu objektyvu klasėje! *

Lygus juodas korpusas su sidabriniu žiedu prie tvirtinimo nėra tik elegantiškas, tačiau ir tvirtas. Objektyvas yra apsaugotas nuo skirtingų oro sąlygų, kad drėgmė ir dulkės nepatektų į vidų, o priekinis lęšis turi apsauginį fluoro padengimą, kad atstumti riebalus, purvą, vandens lašus ir jį būtų lengva valyti.

*Tarp plataus kampo priartinančių objektyvų turinčiu didesnę nei f/4 diafragmą ir skirtų pilno kadro DSLR fotoaparatams.


Sukurtas tylai!

Tamron 17-35mm f/2.8-4 turi naują fokusavimo variklį, OSD (angl. Optimized Silent Drive), užtikrinantį greitą ir tylų darbą. Kita vertinga savybė yra mažas fokusavimo atstumas, vos 28 cm visuose židinio nuotoliuose, tai leidžia iš arti įamžinti nuostabias detales įtraukiant į kadrą supančią aplinką.

Objektyvo viduje yra 15 elementų sudėliotų 10 grupių. Keturi elementai yra pagaminti iš žemos dispersijos (angl. Low Dispersion) stiklo, mažinančio chromatines aberacijas kurios gali atsirasti naudojant plataus kampo objektyvus. Du asferiniai elementai yra naudojami užtikrinti maksimalų aštrumą iki pat kadro kraštų, net prie atviros diafragmos.

Naujasis objektyvas yra suderinamas su Tamron Tap-in konsole, kurios pagalba objektyvą galima per USB jungtį prijungti prie kompiuterio. Kartu su Tamron specialia programine įranga, jus galite reguliuoti automatinio fokusavimo veikimą ir atnaujinti mikroprogramą.

Kaina ir prieinamumas

Tamron 17-35mm f/2.8-4 Di OSD su Nikon jungtimi prekyboje pasirodys rugsėjį, o su Canon jungtimi atkeliaus spalį.

Apytikslė rekomenduojama mažmeninė kaina:

Tamron 17-35mm f/2.8-4 Di OSD (Canon), € 759,-

Tamron 17-35mm f/2.8-4 Di OSD (Nikon), € 759.-

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk


Svarbios savybės

  • Lengvas, kompaktiškas ir šviesus plataus kampo priartinantis objektyvas pilnam kadrui
  • Skirtas Canon ir Nikon DSLR fotoaparatams
  • Suderinamas su APS-C tipo jutiklius turinčiais fotoaparatais
  • Greitas, tikslus ir tylus fokusavimo variklis OSD (angl. Optimized Silent Drive)
  • Korpusas apsaugotas nuo skirtingų oro sąlygų ir priekinis lęšis su fluoro padengimu
  • Aukšta optinė kokybė su 15 elementų, įskaitant 2 asferinius ir 4 pagamintus iš LD stiklo
  • Minimalus fokusavimo atstumas 28 cm
  • Suderinamas su Tamron Tap-in konsole


Specifikacijos

Židinio nuotolis: 17-35mm
Maksimali diafragma:
2.8-4
Vaizdo dydis:
24 × 36mm (pilnas kadras). Suderinama ir su APS-C
Objektyvo jungtis:
Canon EF ir Nikon F
Fokusavimas:
Automatinis
Vaizdo stabilizavimas:
Nėra
Optinė konstrukcija:
15 elementų / 10 grupių
Minimali diafragma:
16-22
Minimalus fokusavimo atstumas:
28 cm
Didžiausias didinimas:
0.20x (santykis 1:4.9)
Diafragmos lapeliai: 7
Filtro dydis:
77 mm
Ilgis:
Canon: 93 mm. Nikon: 90 mm
Skersmuo:
84 mm (abi versijos)
Svoris:
460 gramai (abi versijos)
Pridedami priedai:
Objektyvo gaubtas, objektyvo dangteliai

Kitos savybės: Apsaugota konstrukcija. Tylus fokusavimas su OSD varikliu. Suderinamas su Tamron Tap-in konsole.

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas