2018-08-24 10:17Pressmeddelande

Susitvarkykite savo aksesuarus su Lowepro GearUp

null

Su Lowepro GearUp pagalba organizuokite laidus, įkroviklius, atminties korteles ir kitus mažus priedus. Tai “išmanūs” krepšiai visiems mažų dalykėlių tipams.

Šiais laikais ruošiantis ilgesniam fotografijos žygiui arba atostogų kelionei tenka susidėti daug elektronikos prietaisų. Kartu su telefonu ir fotoaparatu, daug žmonių kartu pasiima ir planšetes, kompiuterius ir rankines žaidimų konsoles ir kiekvienas iš šių prietaisų reikalauja jam skitų laidų ir pakrovėjų, kuriuos reikia susidėti į kelioninį lagaminą.

Dauguma mūsų susidūrė su mazgų problema turint daug laidų, kurie greito pakavimo ir išpakavimo metu atsiranda taip greit. O kur dar daug atminties kortelių, rašikliai, ausinės ir baterijos, daiktai kurie turi būti tvarkingai susidėti, bet kartais tai tampa tikru logistikos iššūkiu.

Sprendimas yra ir jis vadinasi Lowepro GearUp, tai lengvų dėklų serija specialiai sukurta tvarkingai susidėti visus mažus aksesuarus.

Idealiai tinka keliaujantiems ir ne

"Lowepro GearUp" dėklų serija taip pat naudinga atostogoms ar verslo kelionėms, kaip ir kasdieniame gyvenime. Bendras išskirtinis modelių bruožas, jog dėklai yra sukurti taip, kad visas turinys būtų matomas ir lengvai pasiekiamas, naudojant skaidrias kišenes ir elastinius dirželius.

„GearUp Pouch“ modelis yra mažas, vidutinis ir didelis, taip pat turi išimamą skyrių skirtą kabeliams ir laidams. Kuomet išvykstate tik dienai, galite jį išimti ir palikti namuose, taip sutaupysite nereikalingo svorio.

„GearUp Wrap“ yra ploniausias serijos modelis, kurį galima lengvai įsidėti į rankinį bagažą ar kuprinę. Jo brolis „GearUp Switch Wrap DLX“ yra skirtas apsaugoti žaidimų konsolę Nintendo Switch, kartu su iki aštuonių žaidimų kortelių. „GearUp Camera Box Medium“ yra didžiausias serijos dėklas kuriame gali tilpti mažas sisteminis fotoaparatas su papildomu objektyvų ir kitais reikalingais priedais. Keičiami vidiniai skirtukai leidžia pritaikyti dėkliuką jūsų poreikiams.

Lowepro GearUp dėklai jau prieinami.


Daugiau informacijos: kirstine.lindholm@focusnordic.dk


Lowepro GearUp series

GearUp Switch Wrap DLX– dėklas skirtas Nintendo Switch apsaugai

Išmatavimai: 28 x 0 x 14.5 cm

RMK: € 32

GearUp Wrap– plonas dėklas telefono laidams, pakrovėjams, atminties kortelėms, USB atmintinėms ar baterijoms

Išmatavimai: 19 x 0 x 10.5 cm

RMK: € 28

GearUp Pouch Mini– mažas dėklas kuriame telpa daugiau ir didesnių aksesuarų, nei telpa GearUp Wrap
Išmatavimai: 22 x 4.5 x 14 cm

RMK: € 29

GearUp Pouch Medium– dėklas foto ir kompiuterio aksesuarams, tokiems kaip pelei ar išoriniam diskui

Išmatavimai: 28 x 4.5 x 14 cm

RMK: € 31


GearUp Case Large– didžiausias dėklas su vieta sisteminiam fotoaparatui, kompiuterio pakrovėjui, ausinėms ar kitiems didesniems daiktams

Išmatavimai: 29 x 8 x 17 cm

RMK: € 42


GearUp Camera Box Medium– dėklas mažam sisteminiam fotoaparatui su papildomu objektyvu ir kitais priedais

Išmatavimai: 20 x 9.5 x 16.5 cm

RMK: € 33 

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas