2023-03-03 08:00Pressmeddelande

Samyang V-AF objektyvų kinematografinės funkcijos

SAMYANG V-AF MF ADAPTERSAMYANG V-AF MF ADAPTER

"Samyang" ir toliau kuria naujoviškus produktus turinio kūrėjams. Praėjusį rudenį jie pristatė visiškai naują fotografijos ir kino objektyvų liniją - "Samyang V-AF" seriją.

 

Dabar asortimentas papildytas rankinio fokusavimo adapteriu, kad filmų kūrėjai galėtų geriau kontroliuoti, kai norima rankiniu būdu nustatyti fokusavimą.

Net ir filmuodami judantį objektą daugelis vaizdo operatorių renkasi rankinį fokusavimą greitai judantiems siužetams - jie nori pasirinkti, kur objektyvas fokusuoja, o ne palikti tai nuspręsti fotoaparatui.

Adapteris lengvai tvirtinamas prie bet kurio V-AF objektyvo su priekiniu bajonetiniu laikikliu, todėl filmų kūrėjai ir vaizdo operatoriai gali visiškai valdyti fokusavimą.

Fokusavimo adapteris turi dvigubą pėdų ir metrų skalę, o tikslius fokusavimo nustatymus galima atlikti sklandžiai sukant 300° kampu. Fokusavimo žiedas turi pramoninį standartą 0,8 mod ir gali būti derinamas su bet kokiu sekančiu fokusavimu.

Pritvirtinus adapterį, objektyvo pusėje esantį MF žiedą galima naudoti kaip diafragmos žiedą. Priekyje esanti lemputė leidžia objektui arba fotografui sužinoti, ar fotoaparatas yra įrašymo, ar budėjimo režime, o 95 mm skersmens priekinė dalis leidžia lengvai pritvirtinti filtrus.

 

Kino objektyvai paprastai būna gana sunkūs ir pasižymi gremėzdiška konstrukcija. Su naujuoju rankinio fokusavimo adapteriu galima naudotis visomis įprasto kino objektyvo funkcijomis, tačiau jis yra kompaktiško formato. Kartu su V-AF serijos objektyvu bendras svoris yra tik 430 g, palyginti su kino objektyvu, kuris paprastai sveria dvigubai daugiau.

 

Naujasis rankinis objektyvo adapteris bus pradėtas tiekti 2023 m. kovo mėn.

Rekomenduojama pardavimo kaina – 539 EUR

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės adresu karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindinės specifikacijos

  • Standartinis 95 mm skersmuo užtikrina suderinamumą su matinėmis dėžutėmis
  • Pramonės standartas 0,8 Mod ant fokusavimo žiedo
  • Įmontuota Tally lempa
  • Dviguba skalė su pėdomis ir metrais
  • 95 mm priekinis skersmuo
  • Sklandus 300° sukimosi kampas
  • Mechaninis MF


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun, SmallRig, Nanlux, Chasing, B&W Outdoor Cases, Datavideo, Dynacore, Boundary, Gomatic, Rhino, ThinkTank ir Velbon. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas