2017-06-06 10:30Pressmeddelande

Samyang pristato naują objektyvą Sony E sistemai su automatiniu fokusavimu

null

Samyang pristato naują objektyvą skirtą Sony E sistemai, 35 mm F/2.8 su automatiniu fokusavimu. Šis naujas objektyvas yra laukta naujiena serijoje, kurią dabar sudaro 14 mm, 35 mm ir 50 mm.

Visi trys objektyvai yra aukštos optinės kokybės, turi greitą automatinį fokusavimą ir yra pritaikyti pilno kadro sistemai.

Agresyvi kaina

Samyang objektyvai yra gerai žinomi už savo aukštą kokybę, tačiau šis objektyvas kainuoja apytiksliai dvigubai mažiau už originalią versiją. Jis lengvesnis, kompaktiškesnis, nes sveria kelis gramus, o ilgis tik 33 mm.

Techninės specifikacijos

 • Židinio nuotolis: 35mm
 • Diafragma: F/2,8
 • Konstrukcija: 7 lęšiai 6 grupėse, 2 iš jų asferiniai
  ir 1 iš didelės refrakcijos stiklo
 • Padengimas: Ultra Multi Coating (UMC)
 • Min. fokusavimo atstumas:35 cm
 • Filtro dydis:49 mm
 • Diafragmos lapeliai:7
 • Matymo kampas 35mm:63.10°
 • Matymo kampas APS-C:42.96°
 • Ilgis:33 mm
 • Svoris:86 g (be gaubto)
 • Diametras:61.8 mm (maks.)

Kaina ir prieinamumas

Objektyvas bus prieinamas parduotuvėse nuo 2017 m. liepos mėn. su rekomenduojama mažmenine kaina:

Samyang AF 35mm F/2.8 FE, 325 EUR

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, DxO One, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas