2019-09-10 12:24Pressmeddelande

​Rotolight Titan X2 – nauja apšvietimo era

null

Galinga, inovatyvi ir nepaprastai universali – naujoji Rotolight Titan X2 LED siūlo filmų kūrėjams ir fotografams šviesos valdymą, studijoje ar kitoje lokacijoje.

Rotolight Titan X2 iš naujo apibrėžią kinematografijos šviesos standartą. Novatoriška švelni LED šviesa, Titan X2 naudoja nepriekaištingą RGBWW technologiją, kad užtikrinti tobulą šviesą, spalvų tikslumą nepriekaištingai odos spalvai ir pirmą karta rinkoje pristatomus sprendimus, kad dar labiau išlaisvinti kūrybinę laisvę šviesos profesionalams. Sukurta ir pagaminta JK pagal nepriekaištingus aeronautikos standartus, Titan X2 pristato naujausias LED technologijas, mažame bet tvirtame korpuse.

Ryški ir be mirgėjimo

Būdama ryškiausia 2x1 švelnios šviesos lempa be pridėto papildomo svorio, Titan X2 užtikrina pakankamai galios, kad prisitaikyti prie bet kokiu apšvietimo sąlygų ir veikia puikiai visame CCT spektre nuo 3000K – 10000K. Tobula greitam darbui, Rotolight Titan X2 visiškai neturi mirgėjimo prie bet kokio užrakto kampo ar intensyvumo.

Elektroninis šviesos valdymas

Su Rotolight patento laukiančia SmartSoft technologija, apšvietimo profesionalai dabar gali elektroniškai valdyti šviesos difuzija, fokusą ir sklaidą, kad užtikrinti nevaržomą valdymą ir eliminuoti gelinių filtrų poreikį. SmartSoft galima valdyti lokaliai iš lempo, per DMX ar bevieliu būdu.

Spalvotas lietimui jautrus ekranas

Turėdama tvirtą LCD lietimui jautrų ekraną su intuityvia, greita ir paprasta vartotojo sąsaja, Titan X2 yra naudojimo paprastumo pavyzdys, kuris leidžia sutaupyti daug laiko. Apšvietimo profesionalams daugiau nebereikia naršyti per sudėtingą meniu, o tiesiog pasiekti reikalingas funkcijas vienu prisilietimu, dėka greito paleidimo ikonų ir iki 10 vartotojo sukuriamų trumpinių greitai prieigai. Pirmą kartą, pilnai spalvotas ekranas leidžia jame matyti Titan X2 filtrų biblioteką ir suteikia galimybę tiksliai parinkti reikiamą spalvą be spėliojimo.

Tikslus spalvų perteikimas ir filtrų biblioteka su 1300 geliais

Patirkite spalvų tikslumą dėka Rotolight sukurto PentaChromic Colour EngineTM kuris garantuoja gražias ir tikslias odos spalvas bei ryškų spalvų sodrumą, kartu su naujausia RGBWW technologija. Puikus CRI ir TLCI našumas, Titan X2 yra skrupulingas spalvų perteikime ir reikalauja mažiau redagavimo. Spalvų pasaulis pasiekiamas jūsų pirštų galiukais, naudokitės nepakartojama palete iš daugiau kaip 16,7 milijono spalvų, kurios visos pasiekiamos penkiuose apšvietimo režimuose: CCT, HSI, RGBW, XY ir filtrų kurie turi 1300 standartizuotų gelių.

Šviesos efektai su CineSFX

Titan X2 turi Rotolight pripažintus efektus CineSFX (liepsna, žaibas, TV, šūvis, paparaciai ir kt.), kurie eliminuoja brangių ir jau pasenusių priedų poreikį.

Universali studijinė blykstė

Būdama tobula kino ar transliacijų šviesa, Titan X2 palaiko HSS (1/8000th) su didele galia ir be jokio perkrovos laiko, puikiai tinkamu sprendimu fotografuoti studijoje. Dėl turimo integruoto Elinchrom Skyport blykstės imtuvo, iki 10 Titan X2 galima naudoti vienu metu iki 200m atstumu su Rotolight HSS transmiteriu, kurie galimi daugumai fotoaparatų gamintojų.

Lanksti ir patikima

Unikaliai universali, Titan X2 standartiškai turi wired/ wDMX, Bluetooth* (valdymui per aplikaciją), integruotą LumenRadio palaikymą*, Elinchrom Skyport blykstės imtuvą ir RJ45.

Dėl geriausio klasėje energinio efektyvumo, Titan X2 yra geras kompanionas naudoti studijoje ar lokacijoje. Kompaktiška, bet tvirta, Titan turi keturias aliuminines rankenas patogiam laikymui ir turi daug galimų tvirtinimo sprendimų.

*Bluetooth ir LumenRadio yra integruoti ir bus prieinami po mikroprogramų atnaujinimo 2020m. 1 ketvirtyje.

Kaina ir prieinamumas:

Rotolight Titan X2 prekyboje pasirodys spalio mėn.

Rekomenduojamos mažmeninės kainos:

Titan™ X2 Standard Yoke 4293 EUR

Titan™ X2 Pole Yoke 4293 EUR

Titan™ X2 Swan Neck Mount 4013 EUR


Daugiau informacijos: odd.bergsto@focusnordic.no


Apie RotolightRotolight yra Britų technologijų kompanija, kuri specializuojasi universalių ir nešiojamų LED šviesų gamyba fotografams ir filmų kūrėjams. Kompanija yra pripažįstama dėl savo gebėjimo inovacijoms ir produktų kurie suteikia kūrėjams pranašumo, bei leidžia įgyvendinti savo norus bei idėjas. Rotolight sukūrė daug pirma kartą rinkoje pristatomų savybių ir yra daug kartų globaliai pripažinta apdovanojimai, už savo inovacijas, techninius sprendimus ir produktų kokybę. Kaip šeimos verslas, Rotolight turi unikalų ilgalaikį požiūrį ir fokusuojasi nepaliaujamai investuoti, kad ir toliau pristatytų nepriekaištingos kokybės produktus, bei unikalius sprendimus. 

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje.

Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose.

Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Saramonic, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų.

Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos.

Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje.

Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas