2020-05-28 08:10Pressmeddelande

Povandeninis dronas profesionaliam naudojimui.

Su naujuoju įmonės „Chasing“ povandeniniu dronu M2, dangų užkariavusi technologija žengė dar vieną žingsnį ir suteikia galimybę tyrinėti povandeninį pasaulį. 

„Chasing“ su „Gladius Mini“ – lengvu ir prieinamu entuziastams dronu – prisistatė kaip įdomi ir nauja povandeninių dronų kūrimo įmonė. Atėjo laikas profesionaliam povandeniniam dronui (ROV) – naujajam M2.

„Chasing M2“ yra lengvas povandeninis ROV / dronas, skirtas profesionaliam naudojimui ir naudojimui pramonėje. Dėl savo konstrukcijos dronas puikiai tinka laivo korpuso ar dokų patikrai, povandeninėms statyboms, paieškai ir gelbėjimo operacijoms. Naujos M2 ypatybės: galingesni varikliai, patobulinta vaizdo kamera, pagerinta vaizdo kokybė, lazerinių matavimo prietaisų, manipuliatoriaus ar kitų iki 1,5 kg priedų, palengvinančių jūsų darbą, tvirtinimo galimybė.

Nepaisant mažo svorio (4,5 kg), M2 sumontuoti 8 kryptį reguliuojantys varikliai, užtikrinantys sklandų judėjimą visomis kryptimis (OMNI judėjimo visomis kryptimis funkcija). Jis gali pasiekti iki 3 mazgų greitį, pasinerti į 100 m gylį ir veikti 200 m atstumu (horizontalia kryptimi). 

Varikliuose pritaikyta nuo užstrigimo sauganti technologija, mažinanti gedimo tikimybę varikliui užstrigus smėlyje. Todėl pilotas gali valdyti droną saugiai ir patikimai bet kokioje sudėtingoje povandeninėje aplinkoje.

M2 sumontuota 4K raiškos vaizdo kamera, f/1.8 diafragma, 1/2.3 „Sony“ CMOS ir elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina geresnį dinaminį diapazoną ir vaizdo kameros naudojimą prasto apšvietimo sąlygomis. Drone taip pat sumontuoti du reguliuojamo ryškumo 2 000 liumenų LED žibintai.

Kita nauja ir įdomi funkcija – keičiamas akumuliatorius. M2 pateikiamas su 99 Wh akumuliatoriumi, kurio pakanka 2–4 valandoms. Jei reikalingas ilgesnis veikimo laikas, galite pasirinkti naująjį 2 00 Wh akumuliatorių (komplekte nėra), prailginantį eksploatavimo laiką.

Funkcija, kurios taip troško profesionalai – galimybė tvirtinti išorinę įrangą, praplečiančią drono funkcijas. M2 dabar suderinamas su moderniais priedais, pavyzdžiui, manipuliatoriumi, „GoPro“ vaizdo kamera, išoriniais LED žibintais, lazeriniu matavimo prietaisu ir pan. Maksimalus tvirtinamos įrangos svoris yra 1,5 kg. To pakanka daugelyje naudojimo sričių.

 

„Chasing“ M2 bus galima įsigyti 2020 m. liepos mėn., rekomenduojama pardavimo kaina nuo 2900 EUR.

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindiniai techniniai duomenys

  • Suprojektuotas profesionaliam naudojimui: laivo korpuso ar dokų patikrai, povandeninėms statyboms, paieškai ir gelbėjimo operacijoms.
  • 8 varikliai
  • Keičiamas akumuliatorius
  • 4K raiška
  • Maks. gylis 100 m, 200 m atstumas (horizontalia kryptimi)
  • Suderinamas su papildoma įranga: manipuliatoriumi, „GoPro“ vaizdo kamera, žibintais ar lazeriniu matavimo prietaisu.

 


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas