2018-08-27 09:51Pressmeddelande

Pirmasis Samyang AF objektyvas skirtas Nikon

null

Naujas Samyang AF 14mm f/2.8 F plataus kampo objektyvas, siūlo daug vertės už pinigus Nikon DSLR fotografams. O kur dar tokios savybės kaip automatinis fokusavimas, apsauga nuo skirtingų oro sąlygų ir sudėtinga optinė konstrukcija!

Mes ilgai laukėme šios dienos ir pagaliau ji čia. Samyang pristato savo pirmą automatinio fokusavimo objektyvą Nikon jungčiai, tai Samyang AF 14mm f/2.8 F. Šis naujas lengvas ir kompaktiškas ypač plataus kampo objektyvas skirtas pilnam kadrui, suteikia labai didelį matymo kampą, didelę diafragmą ir tvirtą bei atsparią konstrukciją. Savybės puikiai tinkančios sporto, kraštovaizdžio ar dangaus fotografijai!

Automatinis fokusavimas ir elektroninė diafragma

Samyang AF 14mm f/2.8 F yra sukurtas pilno kadro jutikliams ir suteikia įspūdingą 116,6 laipsnių matymo kampą. Tačiau objektyvas taip pat gali būti naudojamas su Nikon DSLR fotoaparatais turinčiais APS-C jutiklius ir tampa ekvivalenčiu 21mm židinio nuotolio objektyvu.

Integruotas varikliukas užtikrina greitą, tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o elektroniškai valdoma diafragma užtikrina objektyvo veikimą su visomis ekspozicijomis ir šviesos matavimo režimais fotoaparatas gali pasiūlyti. Jeigu norite fokusuoti rankiniu būdu, objektyvas turi įmontuotą AF/MF jungiklį ir platų bei patogų fokusavimo žiedą. Minimalus fokusavimo atstumas tik 20 cm.

Patobulinta optika

Samyang 14mm rankinio fokusavimo objektyvas yra gerai žinomas dėl savo didelio ryškumo ir žemų chromatinių aberacijų, tačiau naujasis Samyang AF 14mm f/2.8 F kelia optinę kokybę į naują lygį. Konstrukcija sudaro 15 elementų 10 grupių. Tarp jų yra 2 asferiniai elementai kurie užtikrina mažus iškraipymus ir maksimalų kontrastą ir ryškumą visame kadre netgi prie atviros diafragmos. 4 elementai pagaminti iš HR stiklo ir 1 elementas iš ED stiklo.

Be to, naudojamas pažangus Samyang (UMC) lęšių padengimas, siekiant užkirsti kelią atspindžių, nepageidautinos šviesos ir šešėliavimo atsiradimui, tai ypač svarbu objektyvui su tokiu dideliu matymo kampu. Taškiniai šviesos šaltiniai yra atgaminti kaip gražios saulės žvaigždės dėl 7 ašmenų diafragmos. Galiausiai, guminiai tarpikliai veikia kaip sandarikliai, apsaugantys jautrų vidų nuo drėgmės ir dulkių.

Kaina ir prieinamumas:

Samyang AF 14mm f/2.8 F bus prieinamas prekyboje rugsėjo mėn.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: € 729

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk


Svarbių funkcijų santrauka

  • 14mm ypač plataus kampo objektyvas Nikon jungčiai
  • Greitas ir tylus automatinis fokusavimas su automatine ekspozicija
  • Pažangi optika su asferiniais elementais, HR ir ED stiklu
  • Mažas ir lengvas – vos 484 gramai
  • Sandari konstrukcija
  • Fiksuotas objektyvo gaubtas
  • Mažas minimalus fokusavimo atstumas, 20 cm

Specifikacijos

Židinio nuotolis: 14mm
Maksimali diafragma: 2.8
Vaizdo dydis: 24 × 36 mm (pilnas kadras). Tinka ir APS-C
Objektyvo jungtis: Nikon F
Fokusavimas:Automatinis
Vaizdo stabilizavimas:
Ne
Optinė konstrukcija: 15 elementų / 10 grupių
Minimali diafragma: 22
Minimalus fokusavimo atstumas: 20 cm
Maksimalus didinimas: 0.15x (1:6.7)
Diafragmos lapeliai: 7
Filtro dydis: Nėra filtro sriegio
Ilgis: 93 mm
Skersmuo: 91 mm
Svoris: 484 gramai
Pridedami priedai: Priekinis ir galinis objektyvo dangteliai
Kita: Korpuso sandarikliai. Fiksuotas objektyvo gaubtas

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas