2017-06-23 10:00Pressmeddelande

Pirmasis pasaulyje ultra-telefoto objektyvas DSLR kameroms!

null

Naujas Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD yra sukurtas APS-C formatui, jis suteikia vartotojui galimybę turėti 22.2 kartų artinimą, o židinio nuotoliai yra nuo plataus kampo iki ultra-telefoto. Be to objektyvas turi vaizdo stabilizaciją. Tai nuostabus objektyvas kasdieninei fotografijai ir kelionėms!

1992 Tamron pristatė savo „super zoom“ sampratą, kuomet išleido pirmą pasaulyje 28-200 mm objektyvą. Nuo tada kompanija gavo daug apdovanojimų už inovacijas objektyvų konstrukcijoje ir tapo šio segmento rinkos lyderiais.

Dar kartą, su naujuoju Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD Tamron yra pirmi. Šį kartą jie išleidžia 22.2x ultra zoom objektyvą, pasiekdami ultra-telefoto objektyvų sritį. Objektyvas yra 36-600 mm pilno kadro formate.

Nuo arti iki toli be objektyvo keitimo

Didelis priartinimo intervalas apima daugumą situacijų su kuriomis galima susidurti keliaujant ir beveik nelieka poreikio keistis objektyvus. Integruota vaizdo stabilizacija ir drėgmei atspari konstrukcija veikia kaip viskas viename sprendimas kasdieninei ir atostogų fotografijai.

Su minimaliu atstumu iki objekto, kuris yra tik 45 cm prie 400 mm židinio nuotolio, yra įmanoma iš arti fotografuoti augalus, vabzdžius ir kitus mažus dalykus, kuriuos galite sutikti. Maksimalus didinimo koeficientas yra 1:2.9 – beveik kaip su tikru makro objektyvu.

Didelis greitis ir tikslumas

Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD turi specialiai sukurtą fokusavimo variklį HLD (didelio / mažo sukimo momento moduliuota pavara), kuris užtikrina didelį sukimo momentą ir varikliuko sukimosi tikslumą prie mažo ar didelio greičio, kas užtikrina tylų ir tikslų fokusavimą. Dar viena subtili funkcija yra elektromagnetinė diafragmos sistema, kuri užtikrina tikslų ir greitą diafragmos valdymą, kas yra labai praktiška filmuojant. Mechaninis užraktas gali būti naudojamas, kad neleistų objektyvui savaime judėti nuo savo svorio nukreipus jį žemyn.

Papildomai įsigyjama TAP-in konsolė, leidžia susijungti su kompiuteriu per USB ir leidžia vartotojui lengvai atnaujinti mikroprogramas, o taip pat pritaikyti savo pakeitimus kaip AF ir VC sistemų derinimas.

Tamron taip pat pabrėžia objektyvo optinę konstrukciją, kuri susidaro iš 16 lęšių 11 grupių. Ši konstrukcija taip pat turi žemos dispersijos LD ir asferinio stiklo elementus, kurie veikdami kartu, mažina chromatines aberacijas ir iškraipymus bei užtikrina puikią kokybę.

Kaina ir prieinamumas

Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD yra prieinamas Canon ir Nikon sistemoms ir pasirodys prekyboje 2017 m. liepos mėn. su rekomenduojama mažmenine kaina:

Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD (Canon), 799 EUR

Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD (Nikon), 799 EUR

Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD santrauka

 • Pirmasis pasaulyje „super zoom“ objektyvas DSLR fotoaparatams, pasiekiantis 400 mm židinio nuotolį (600 mm pilno kadro formate).
 • Vaizdo stabilizavimas ( VC – vibracijų kompensacija) neutralizuoja kameros drebėjimą ir suteikia stabilų vaizdą ieškiklyje, netgi prie didesnių fokusavimo distancijų
 • HLD (didelio / mažo sukimo momento moduliuota pavara) greitam ir tiksliam fokusavimui
 • Optinė konstrukcija su asferiniais ir LD stiklo objektyvo elementais, kad užtikrintų maksimalią kokybę
 • Galima makro fotografija su artinimo koeficientu 1:2.9 prie 400 mm
 • Kompaktiškas, elegantiškas ir lengvas naudoti dizainas
 • Drėgmei atspari konstrukcija
 • Elektromagnetinė diafragmos sistema (Canon ir Nikon sistemoms)
 • Artinimo (zoom) mechanizmo užraktas
 • Galimybė atlikti mikroprogramų atnaujinimą ir reguliuoti AF ir VC su Tamron TAP-in konsole.

  Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD specifikacijos

  Židinio nuotolis: 18-400 mm

  Maksimali diafragma: F/3.5-6.3

  Vaizdo jutiklio formatas: APS-C

  Horizontalus matymo kampas: 75°33´– 4°

  Elementai grupės: 16 / 11

  Minimalus atstumas iki objekto: 0.45 m

  Maksimalus didinimo koeficientas: 1:2.9

  Filtro dydis: 72 mm

  Minimali diafragma: F/22-40

  Diafragmos lapeliai: 7

  Ilgis (be objektyvo gaubto): 124 mm (Canon), 121 mm (Nikon)

  Svoris: 710 g (Canon), 705 g (Nikon)

  Priedai komplekte: Objektyvo gaubtas ir dangtelis

  Palaikomos sistemos: Canon ir Nikon

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, DxO One, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas