2020-09-14 09:01Pressmeddelande

Objektyvas lemiamam momentui

Kompaktiško dydžio ir mažo svorio naujasis didelės diafragmos fiksuoto židinio nuotolio objektyvas Samyang AF 35 mm F1.8 FE, skirtas Sony fotoaparatams, užtikrina mobilumą ir patogumą fotografuojant: nuo kasdienių nuotraukų ir maisto fotografijos iki miesto, kraštovaizdžių ir pan.

35 mm objektyvas daugelio fotografų yra laikomas pačiu universaliausiu objektyvu. Jei profesionalaus fotografo paklausite kurį objektyvą jie norėtų su savimi pasiimti į negyvenamą salą, atsakymas greičiausiai būtų 35 mm objektyvas.

Šis naujasis objektyvas, skirtas Sony viso kadro fotoaparatams, papildo Samyang populiarią mažą, bet galingą seriją, ir suteikia įspūdingą vaizdo kokybę nuo krašto iki krašto naudojant plačiausią F1.8 diafragmą. Dėl savo tylaus automatinio fokusavimo ir puikių sekimo savybių, tai yra tobulas pasirinkimas fotografijai ir filmavimui.

 

Tvirta konstrukcija

Objektyvo konstrukciją sudaro 10 elementų 8-iose grupėse. Du asferiniai lęšiai ir du hibridiniai asferiniai lęšiai sumažina sferinę ir iškraipymų aberaciją bei užtikrina geriausią galimą vaizdo kokybę. 9 lapelių diafragma suformuoja gražų apskritą „bokeh“ ir padeda sukurti svajingą mažą lauko gylį.

Objektyvas sveria tik 210 g (be objektyvo priekinio ir galinio dangtelių), o jo matmenys yra 65,0 mm (skersmuo) x 63,5 mm (ilgis). Objektyvas yra atsparus įvairioms oro sąlygoms, todėl gali būti naudojamas atšiaurioje aplinkoje. 

Objektyvo šone yra tinkinamas jungiklis, kuriam naudotojas gali priskirti įvairias funkcijas. Funkcijos gali būti lengvai keičiamos arba pridedamos naudojant Samyang Lens Station.

 

Greitas ir tylus automatinis fokusavimas su puikiomis filmavimui skirtomis objekto sekimo galimybėmis

Naujai sukurtas Linear STM (žingsninis variklis) suteikia galimybę tyliau ir tiksliau valdyti didesnę ir sunkesnę fokusavimo lęšių grupę. Tai užtikrina greitą ir tikslų fokusavimą ir sklandžius perėjimus, puikią fotografijų ir vaizdo įrašų kokybę, o filmavimo metu nesigirdi automatinio fokusavimo sistemos keliamo triukšmo. 

 

Kaina ir pristatymas:

Naująjį objektyvą bus galima įsigyti spalio mėn., rekomenduojama pardavimo kaina yra 359 EUR.

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindiniai techniniai duomenys

  • Universalus: tinka kasdienėms momentinėms nuotraukoms, maisto fotografijai, miestų vaizdams, kraštovaizdžiams ir dar daugiau
  • Lengvas ir kompaktiškas
  • Puiki vaizdo kokybė
  • 9 lapelių diafragma 
  • Tylus ir greitas automatinis fokusavimas
  • Atsparus įvairioms oro sąlygoms
  • Tinkinamas jungiklis


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.

Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas