2015-12-08 16:00Pressmeddelande

Naujos funkcijos pasiekia DxO One per programinį atnaujinimą

null

Profesionalios kokybės prijungiama kamera skirta iPhone ir iPad, kurios prekyba tik ką prasidėjo Šiaurės Europos bei Baltijos šalyse, pristato naujas funkcijas.

DxO One yra neįtikėtinai kompaktiška, tačiau stebėtinai sudėtinga kamera kuri jungiasi tiesiai prie Jūsų iPhone ir iPad, kad leistų jums akimirksniu dalintis aukštos raiškos nuotraukomis su Jūsų šeima, draugais ir sekėjais socialiniuose tinkluose. Su greitu, nekintamo židinio aukštos kokybės objektyvu ir dideliu vieno colio formato jutikliu, DxO One įrodo, kad geba fiksuoti stulbinančias nuotraukas netgi esant labai silpnam apšvietimui, nors ir būdama tokia maža.

Pirmieji atsiliepimai jau atkeliauja, o kai kurie yra labai teigiami. Pavyzdžiui žemiau esantis atsiliepimas iš John Thawley, kuris dirbo su tokiomis kompanijomis kaip Ferrari, Jaguar, Lexus ir Maserati. Jis sako:

„Kameros naudojimas man tapo neatsiejamu dalyku – ji neapsakomai gera. Aš niekada neįsivaizdavau, kad stovėdamas automobilių aptarnavimo zonoje, dideliame auto sporto renginyje, gebėsiu akimirksniu, po automobilio išvažiavimo, pasidalinti nuotraukomis su komandos vadovais. Aš taip pat buvau sužavėtas DxO komanda ir jų reagavimu į atsiliepimus ir pasiūlymus. Tai yra nuostabu dirbti su kompanija kuri klausosi ir aš negaliu sulakti ką DxO komanda pristatys ateityje.“

Kas naujo aplikacijos versijoje 1.2

Nauja aplikacijos versija 1.2 yra didelis atnaujinimas, kuris prie jau pažangios kameros prideda naujienų, tokių kaip:

  • Galimybė pasiekti kameros nustatymus bei nuotraukos informaciją paprastu perbraukimu per ekraną.
  • Nepertraukiamas fotografavimas suteikia vartotojams galimybę fotografuoti kelias nuotraukas iš eilės nuspaudžiant fotografavimo mygtuką.
  • Patobulintas rankinis fokusavimas.
  • Užrakto greitis buvo išplėstas, kad fiksuoti greitai judančius objektus (1/20000) ir reikalaujančius ilgesnio išlaikymo (30s).
  • Filmavimo režimas dabar palaiko pilną rankinį valdymą diafragmai, ISO jautrumui, baltos spalvos balansui ir kt.
  • DxO One asmenukės dabar galimos visuose fotografavimo nustatymuose ir režimuose įskaitant ir filmavimą.
  • Nauja aplikacija leidžianti vartotojams nuotoliniu būdų valdyti DxO One kamerą su Jų Apple Watch (nauja atskira aplikacija).

Šis didelis atnaujinimas nėra paskutinis. DxO konstrukcija ir unikali integracija su iPhone, leidžia nuolatos tobulinti ir atnaujinti įrenginį, taip kaip esame pratę su savo išmaniaisiais telefonais.

Kaina ir prieinamumas

DxO One jau galima įsigyti nuo 599 EUR.

DxO One iOS aplikacijos atnaujinimas ir papildoma Apple Watch valdymo aplikacija yra nemokamai pasiekiamos per iTunes aplikacijų parduotuvę. Naujas mikroprogramų atnaujinimas pasiekiamas per aplikaciją ir įdiegiamas tiesiai į DxO One.

Ribotą laiką, DxO One atkeliauja su neribotomis ir nemokamomis DxO OpticsPro (ELITE Edition) ir DxO FilmPack (ELITE Edition) programomis.

Daugiau informacijos: karolis.purickas@focusnordic.lt

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region. 

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas