2021-01-08 07:44Pressmeddelande

Naujasis įspūdingų charakteristikų objektyvas kraštovaizdžio fanams 

Gamintojo Nisi prekės ženklą puikiai pažįsta daugelis kraštovaizdžio ir architektūros fotografų. Šiandien NiSi yra žinomas kaip pasaulyje pirmaujantis aukščiausios kokybės filtrų gamintojas, pateisinantis reiklių fotografų lūkesčius visame pasaulyje

Todėl įmonė nusprendė išplėsti savo asortimentą ir pristatyti naują bei įdomų gaminį – 15 mm f/4 plataus kampo objektyvą, skirtą naudoti su viso kadro jutikliais.

 

Ultra plataus kampo rankinio fokusavimo objektyvą siūlomas su keturiomis skirtingomis tvirtinimo jungtimis: Sony E, Canon RF, Nikon Z ir Fujifilm X

Lengvas 470 gramų objektyvas puikiai tinka beveidrodiniams fotoaparatams, todėl objektyvą patogu nešiotis, o jo pritaikymas praktiškai neribotas: nuo gamtos ir astrofotografijos iki gatvės, veiksmo ar kūrybinės portretinės fotografijos kadrui suteikiant unikalų ir itin platų vaizdą.

Objektyvas užtikrina nuostabų 112° matymo lauką, kuris yra platesnis nei įprastas matymo kampas standartiniam 15mm židinio ilgiui. Jis iš tikrųjų atitinka 14,5 mm židinio nuotolį!

 

O visiškai metalinis korpusas suteikia objektyvui ilgaamžiškumą ir saugumą net naudojant atšiaurioje aplinkoje. Fokusavimo žiede sumontuotas rutulinis guolis suteikia sukimuisi sklandumą bei patogų ir tikslų reguliavimą.

Priekinė ir galinė dalys padengtos matiniais dažais, kad būtų išvengta atspindžių ir spindėjimo. 

Objektyvo filtro sriegis yra 72 mm, todėl galima naudoti standartinius 72 mm apskritus filtrus ir populiarias Nisi 100mm filtro laikiklių sistemas. Todėl fotografuodami galite eksperimentuoti ir patogiai naudotis filtrais.

Optinę konstrukciją sudaro 12 elementų, išdėstytų 10-yje grupių, vienas dvipusis asferinis elementas ir du itin mažo išsklaidymo elementai. Toks derinys garantuoja geriausias optines charakteristikas. Dėka optinės konstrukcijos, objektyvo chromatinės aberacijos, iškraipymai ir vinjetavimas yra minimalūs.

Objektyve panaudotos nuo atspindžių saugančios plėvelės technologija, pagerinanti šviesos pralaidumą ir sumažinanti tviskėjimus objektyve bei šviesos išsklaidymą.

Objektyvas su 10 tiesių diafragmos lapelių gali sukurti žvaigždės efektą pasirinkus diafragmą nuo f/4 iki f/22, o dėl optinės konstrukcijos sukurtame žvaigždės efekte nepasireiškia atspindžiai. Tai paneigia paradigmą, grindžiamą mažos diafragmos naudojimu žvaigždės efektui išgauti.

Minimalus židinio nuotolis yra 0,2 m. Jį naudodami fotografijose galėsite sukurti stulbinantį vizualinį vaizdinį iš arti fotografuojamiems priekinio plano objektams.

 

Kaina ir pristatymas

Naująjį objektyvą pradėsime siųsti 2021 m. sausį. Rekomenduojama mažmeninė kaina yra 569.00 EUR.

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindiniai techniniai duomenys

  • Galima rinktis iš keturių skirtingų tvirtinimo jungčių: Sony E / Canon RF / Nikon Z / Fujifilm X
  • Puikios optinės charakteristikos
  • Objektyvas su 10 tiesių diafragmos lapelių gali sukurti žvaigždės efektą pasirinkus diafragmą nuo f/4 iki f/22
  • Optinę konstrukciją sudaro 12 elementų, išdėstytų 10-yje grupių, vienas dvipusis asferinis elementas ir du itin mažo išsklaidymo elementai.
  • Minimalus židinio nuotolis yra 0,2 m
  • 72 mm priekinis sriegis standartiniams filtrams

 

 

 

 


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.

Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas