2023-02-28 08:15Pressmeddelande

Naujas Samyang portretinis jektyvas skirtas Fuji X

Samyang_AF 75mm F1.8 XSamyang_AF 75mm F1.8 X

"Samyang" pristato AF 75 mm F1,8 X, skirtą "Fuji X" X montavimo sistemai, lengvą portretinį objektyvą, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę ir nuostabų natūralų bokeh efektą.

 

Vos 257 g sveriantis ir vos 69,3 mm ilgio naujasis 75 mm portretinis objektyvas (112,5 mm viso kadro ekvivalentas) puikiai suderina lengvumą ir puikų veikimą bei puikiai tinka prie "Fujifilm" fotoaparatų dizaino.

Objektyvas turi mikro raštuotą fokusavimo žiedą, kuriuo malonu naudotis, o apsauga nuo skirtingų oro sąlygų užtikrina naudojimą atšiauriomis oro sąlygomis, apsaugodama objektyvą nuo lengvo lietaus, sniego ir dulkių.

Objektyve įdiegtas "Samyang" greitas linijinis STM (žingsninis variklis), kuris fotografams ir vaizdo operatoriams suteikia galimybę tyliau ir tiksliau valdyti objektyvo grupių fokusavimą.

 

Naujojo objektyvo konstrukciją sudaro 10 elementų, suskirstytų į 9 grupes, o 2 HR ir 3 ED specialaus stiklo elementai įtraukti į optinę konstrukciją, kad būtų sumažinta chromatinė aberacija ir iškraipymai , o vaizdai būtų ryškesni.

UMC (Ultra Multi Coating) danga padengiami objektyvo elementai, siekiant sumažinti paviršiaus atspindžius, išvengti blyksnių ir užtikrinti geresnį šviesos pralaidumą ir kontrastą.

9 lapelių diafragma sukuria minkštą, kreminį bokeh efektą, kuris išryškina objektą ir sukuria nuotraukos gylio pojūtį.

Objektyvo šone esantis pasirinktinis jungiklis leidžia naudotojui nustatyti funkcijas. Vėliau, atnaujinus programinę įrangą, galima pridėti daugiau funkcijų.

 

Dėl puikių optinių savybių ir "Fujifilm X-trans" jutiklių "Samyang AF 75mm F1.8 X" objektyvas leidžia išryškinti objektą minkštame, neryškiame fone su nuostabiu bokeh efektu.

 

Naująjį "Samyang AF 75mm F1.8 X" bus galima įsigyti nuo 2023 m. kovo mėn.

Rekomenduojama pardavimo kaina – 479 EUR

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės adresu karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindinės specifikacijos

  • Kompaktiškas ir lengvas
  • Idealiai tinka portretų ir gyvenimo būdo fotografijai
  • Puikios optinės savybės
  • Greitas ir tylus automatinis fokusavimas
  • Kreminis natūralus bokeh


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun, SmallRig, Nanlux, Chasing, B&W Outdoor Cases, Datavideo, Dynacore, Boundary, Gomatic, Rhino, ThinkTank ir Velbon. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas