2019-01-31 10:02Pressmeddelande

Naujas Rotolight tiekėjas

null

Nešiojamos, galingos, greitis ir ypač universalios. Rotolight novatoriškos LED šviesos fotografams ir filmų kūrėjams yra tiesiog savo klasėje. Focus Nordic dabar tampa šių Britų pagamintų studijinių šviesų platintojais visame Skandinavijos regione, Baltijos šalyse, Čekijoje ir Slovakijoje.

Focus Nordic džiaugiasi galėdami pranešti, kad apdovanojimus pelnę Rotolight LED šviestuvai, tampa augančio profesionalių fotografų ir filmų kūrėjų produktų asortimento dalimi. Didžiosios Britanijos technologijų kompanija pasiekė didelį pasisekimą su savo naujais produktais ir turi ambicijų pakeisti jūsų darbą su šviesa studijoje ir už jos ribų. Prie akivaizdžių pastovios LED šviesos privalumų, kaip galėjimas „gyvai“ matyti rezultatą fotoaparato ar kameros ekrane – Rotolight suteikia daugiau savybių kurių nėra stroboskope ar tradicinėje studijinėje šviesoje.

Kokybiška šviesa portretams ir fotografavimui studijoje

Rotolight yra būdingas apvalus LED šviesų dizainas ir kompaktiškas dydis, nepaisant didelio šviesos šaltinio ploto. Portretų, vestuvių ir mados fotografai puikiai vertina didelio šviesos paviršiaus suteikimą švelnią ir gražią šviesą, bet ir natūraliai apvalius atspindžius modelių akyse, vietoje įprastinių kampuotų, kurie atsiranda naudojant standartines šviesas ar blykstes su skėčiais.

Kita svarbi aukštos kokybės LED šviesos savybė (CRI>96, TLCI 91), tai užtikriną pastovią šviesą be mirgėjimo ir puikias spalvas nepriklausomai nuo nustatymų. Dauguma Rotolight šviesų turi keičiamą šviesos temperatūrą, nuo 3150K iki 6300K, tai leidžia nustatyti šviesą pagal aplinkoje esančius šviesos šaltinius ar natūralią šviesą.

Rotolight LED šviesos išlieka vėsios ir nekaista, nepriklausomai nuo naudojimo laiko, tai yra svarbu, nes dirbant ilga laiką studijoje su daug šviesų, aplinka gali kaisti nuo lempų skleidžiamos šviesos. Modeliai ir kitas personalas nebus varginami kaitros, o maisto ir kitų jautrių objektų fotografavimas yra daug lengvesnis.

Žaibiškas greitis ir energijos efektyvumas

Rotolight LED šviesos netik užtikrina pastovią šviesą, bet ir blykstę su greita sinchronizacija iki 1/8000 sekundės, kitaip vadinama HSS. Kitaip nei tradicinės fotoaparato ar studijos blykstės, Rotolight neturi užsikrovimo laiko tarp blykstelėjimų, o tai suteikia galimybę fotografuoti be perstojo ir visada gauti tą patį rezultatą su tiek pat šviesos. Dėka energijos efektyvumo kuris suteikiamas LED technologijos, su viena baterija galėsite padaryti dešimti tūkstančių kadrų su pilna galia!

Bevielis valdymas

Integruotas, plačiai rinkoje sutinkamas, Elinchrom Skyport bevielis blykstės valdymas, leidžia lengvai naudotis blykstės režimu visiškai nepriklausomai kur pastatysite šviesas nuo savo fotoaparato. Skyport suteikia atstumą iki 200 metrų. Priedų asortimente taip pat yra pažangus Rotolight HSS siųstuvas, kurio pagalba galima valdyti ryškumą, šviesos temperatūrą, blykstės trukmę ir apšvietimo režimą iki 10 šviesų padalintų į 4 grupes. HSS siųstuvas galimas Canon, Nikon, Sony, Fuji, Olympus ir Panasonic fotoaparatams.

Specialūs efektai skirti video

Filmuojantiems, Rotolight siūlo unikalius specialius efektus, „Cinematic SFX“, kurie simuliuoja degančios liepsnos švytėjimą, žaibą, TV mirgėjimą, ginklo šūvį, policijos ir greitosios pagalbos šviesas ir paparacių blykstes. Kartu naudojant apvalius šviesos filtrus atsiveria dar daugiau kūrybinės laisvės.

Jonas Wernbo, Focus Nordic CEO, apie Rotolight

„Turėdami Rotolight produktų asortimente, Focus Nordic dabar gali pasiūlyti aukštos kokybės studijos šviesas fotografams, filmų kūrėjams ir produkcijos kompanijoms mūsų regione. Tai inovatyvūs ir puikios kokybės produktai, ką patvirtiną vartotojų komentarai ir turinys kurį jie kuria naudodami šias LED šviesas. Ir tai, kad Rotolight yra puikiai išvystyta Britų kompanija, su dedikuotais ir aukštos kvalifikacijos specialistais, labai prisideda prie teigiamo bendradarbiavimo lūkesčių.“

Rotolight produktų asortimentas

Rotolight turi tris pagrindinius produktų asortimentus su skirtingais šviesų dydžiais ir šviesos galia – Neo, Aeos ir Anova. Jos turi platų priedų asortimentą, kaip „šviesdėžės“, koriai, „barndoors“, filtrai ir kabeliai. Taip pat yra siūlomi šviesų rinkiniai su keliomis šviesomis, stovais ir kelioniniais krepšiais.

Rotolight NEO 2

Maža, lengva ir nešiojama LED šviesa su kintama šviesos temperatūra, gali būti naudojama ant fotoaparato ir ne. Maitinama 6 AA baterijų kurios suteikia iki 85000 LED blyksčių arba 1,5 valandos nepertraukiamo veikimo pilna galia. Taip pat galima naudoti ir nuo pastovaus energijos šaltinio fotografuojant studijoje arba ilgai filmuojant. Šviesa turi visas profesionalias Rotolight LED šviesos savybes ir komplektuojama kartu su filtrų rinkiniu, dėklu ant diržo bei AC adapteriu.

Rotolight Aeos

Sverdama mažiau nei 1,5 kg ir būdama ypatingai plona (vos 2 cm), Aeos yra viena lengviausių studijos šviesų rinkoje. Sukurta portretų fotografams ir filmų kūrėjams kurie daug dirba lokacijose. Maksimali šviesa yra 5750 lux (prie 1 metro) ir dėka energijos efektyvumo, 95Wh Rotolight „V-mount“ baterija užtikrina iki 3 valandų pilnos galios pastovios šviesos. Komplektuojama su profesionalia rutuline galvute, filtrų rinkiniu ir AC adapteriu.

Rotolight Anova Pro 2

Viena galingiausių LED šviesų savo klasėje. Anova Pro 2 suteikia švelnią šviesą su įspūdingu 10700 lux, bet energijos suvartojimas yra vos 72W ir neišskiriamas karštis. Vienas V-mount akumuliatorius gali suteikti pakankamai energijos iki 150000 blyksčių pilna galia! Kitaip tariant tai puiki šviesa studijos fotografijai, madai, maisto fotografijai, filmavimui ir televizijai. Anova Pro 2 ir galima trijų versijų: Standartinė, su 50 laipsnių šviesos spinduliu, plataus kampo su 110 laipsnių spinduliu ir „Solo“, kuri turi 50 laipsnių šviesos spindulį ir fiksuotą šviesos temperatūrą 5600K (dienos šviesa). Visos šviesos turi integruotas aliuminines rankenas ir turi stovų tvirtinimus, filtrus ir AC adapterius.

Apie Rotolight

Rotolight yra Britų technologijų kompanija, kuri specializuojasi universalių ir nešiojamų LED šviesų gamyba fotografams ir filmų kūrėjams. Kompanija yra pripažįstama dėl savo gebėjimo inovacijoms ir produktų kurie suteikia kūrėjams pranašumo, bei leidžia įgyvendinti savo norus bei idėjas. Rotolight sukūrė daug pirma kartą rinkoje pristatomų savybių ir yra daug kartų globaliai pripažinta apdovanojimai, už savo inovacijas, techninius sprendimus ir produktų kokybę. Kaip šeimos verslas, Rotolight turi unikalų ilgalaikį požiūrį ir fokusuojasi nepaliaujamai investuoti, kad ir toliau pristatytų nepriekaištingos kokybės produktus, bei unikalius sprendimus.

Daugiau informacijos: odd.bergsto@focusnordic.no

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje.

Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose.

Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Saramonic, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų.

Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos.

Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje.

Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas