2018-08-27 12:01Pressmeddelande

Naujas portretinis objektyvas sisteminiams fotoaparatams

null

Samyang pristato lengvą ir kompaktišką 85mm f/1.8 objektyvą specialiai sukurtą sisteminiams fotoaparatams su APS-C jutikliais. Puikus aštrumas ir gražus bei švelnus bokeh tai tik keli šio objektyvo privalumai.

Focus Nordic yra malonu pristatyti naują aukštos kokybės objektyvą plačiajai fotografų auditorijai. Tai Samyang MF 85mm f/1.8 ED UMC CS, kuris yra kompaktiškas ir puikiai tinka plačiam sisteminių fotoaparatų su APS-C jutikliais pasirinkimui. Objektyvas galimas keturioms sistemų jungtims: Canon EOS M, Sony E, Fujifilm X ir MFT.

Šis objektyvas skirtas tiems kas mėgsta fotografuoti portretus su mažu lauko gyliu, tačiau nemėgsta nešiotis sunkios įrangos!

Sklandus fokusavimas

Samyang MF 85mm f/1.8 ED UMC CS yra rankinio fokusavimo objektyvas ir turi platų bei patogų fokusavimo žiedą, kuris yra labai sklandus ir tiksliai veikiantis. Mažiausias fokusavimo atstumas yra 65 cm, taigi objektyvas netik puikiai tinka portretams, tačiau su juo galima fiksuoti detales iš arti. Dėka taip vadinamos „plaukiojančios“ elementų konstrukcijos, objektyvas išlaiko puikų aštrumą iki begalybės žymės.

Optinė konstrukcija susideda iš 9 elementų suskirstytų į 7 grupes. Siekiant užtikrinti geriausią aštrumą ir raišką prie atviros diafragmos ir sumažinti trūkumus, tokius kaip chromatinės aberacijos, naudojami HR ir ED stiklo elementai.

Pažangus Samyang (UMC) lęšių padengimas mažina atspindžius ir šešėliavimą, tai padeda užtikrinti gerą kontrastą ir natūralų spalvų atkūrimą visose apšvietimo sąlygose. Devynių lapelių diafragma suteikia labai švelnų ir gražų bokeh.

Kaina ir prieinamumas:

Samyang MF 85mm f/1.8 ED UMC CS prekyboje pasirodys rugsėjo mėn.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: 329 EUR

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk


Svarbių funkcijų santrauka

  • Šviesus 85mm objektyvas sisteminiams fotoaparatams su APS-C tipo jutikliais
  • Rankinis fokusavimas su plačiu ir patogiu fokusavimo žiedu
  • Diafragma su devyniais lapeliais
  • Švelnus ir gražus bokeh
  • Didelis aštrumas ir raiška
  • Kompaktiškas (vos 8 cm ilgio) ir lengvas (344 gramai)
  • Skirtas keturioms jungtims; Canon EOS M, Sony E, Fujifilm X ir Micro Four Thirds

Specifikacijos

Židinio nuotolis: 85 mm
Maksimali diafragma: 1.8
Vaizdo dydis: APS-C
Objektyvo jungtys: Canon M, Sony E, Fujifilm X, MFT
Fokusavimas:Rankinis
Vaizdo stabilizavimas:
Nėra
Optinė konstrukcija: 9 elementai / 7 grupės
Minimali diafragma: 22
Mažiausias fokusavimo atstumas: 65 cm
Didžiausias didinimas: 0.17x (1:5.9)
Diafragmos lapeliai: 9
Filtro dydis: 62 mm
Ilgis: 79.5 – 80.7 mm priklausomai nuo jungties
Skersmuo: 67.5 mm
Svoris: 344 gramai

Pridedami priedai: Objektyvo gaubtas. Priekinis ir galinis dangteliai

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas