2018-06-11 12:01Pressmeddelande

Mažas ir lengvas plataus kampo objektyvas skirtas Sony FE

null

Samyang tęsia savo sėkmingos, mažų ir lengvų AF serijos objektyvų, skirtų Sony sisteminiams pino kadro fotoaparatams kūrimą. Naujasis Samyang AF 24mm f/2.8 FE telpa kišenėje, tačiau padeda kurti puikias nuotraukas.

Kadangi naujo Samyang AF 24mm f/2.8 FEobjektyvo svoris vos 93 gramai, jis puikiai tinka Sony fotografui kuris nori, kad turima įranga būtų kuo kompaktiškesnė ir lengvesnė, bet neprarasti kokybės. Naujasis objektyvas užpildo tarpą tarp Samyang 14mm f/2.8 ultra plataus objektyvo ir 35mm f/2.8 ir yra plačiai panaudojamas daugeliui situacijų, kaip peizažas, kelioninė fotografija, gatvės fotografija, grupinės nuotraukos ar netgi sportas!

Skirtas pilnam kadrui ir APS-C Samyang AF 24mm f/2.8 FE yra sukurtas specialiai Sony sisteminiams fotoaparatams ir yra suderinamas su pilno kadro jutikliais (24x36mm). Tačiau gali būti naudojamas ir su A6xxx serijos modeliais kurie turi mažesnius APS-C jutiklius.

Objektyvas turi tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o dėka 24cm minimalaus fokusavimo atstumo, galima priartėti prie fotografuojamo objekto ir aprėpti supančią aplinką tame pačiame kadre.

Aštrus ir puikusNepaisant savo dydžio ir mažo svorio, Samyang AF 24mm f/2.8 FE objektyvas turi 7 lęšių elementus suskirstytus į 7 grupes. Kad minimaliai sumažinti optines aberacijas ir užtikrinti maksimalų aštrumą iki pat kraštų, konstrukcijoje įtraukti trys asferiniai lęšių elementai, o du yra pagamini iš aukštos refrakcijos (angl. High Refractive) stiklo. Samyang pažangus daugiasluoksnis padengimas užtikrina, kad nuotraukos bus aukšto kontrasto, o spalvos atkuriamos gerai, netgi žemo apšvietimo sąlygomis.

Kaina ir prieinamumas:

Samyang AF 24mm f/2.8 FE bus prieinamas liepos mėn.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: € 289

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dkSvarbių funkcijų santrauka

 • 24 mm platus kampas Sony FE / E jungčiai
 • Skirtas FF (galima naudoti ir su APS-C)
 • Mažas ir labai lengvas – vos 93 gramai!
 • Greitas ir tylus automatinis fokusavimas
 • Aukštos kokybės optinė konstrukcija su asferiniais elementais HR stiklu
 • Minimalus fokusavimo atstumas 24 cm

Samyang AF objektyvai Sony E jungčiai

 • Samyang AF 14mm f/2.8 FE
 • Samyang AF 24mm f/2.8 FE
 • Samyang AF 35mm f/2.8 FE
 • Samyang AF 35mm f/1.4 FE
 • Samyang AF 50mm f/1.4 FE

Specifikacijos:

Židinio nuotolis: 24 mm
maksimali diafragma: 2.8
Vaizdo dydis: 24 × 36 mm (pilnas kadras). Suderinama ir su APS-C
Objektyvo jungtis: Skirta Sony E / FE jungčiai
Fokusavimas:Automatinis
Vaizdo stabilizavimas:
Nėra
Optinė konstrukcija: 7 elementai / 7 grupės
Minimali diafragma: 22
Minimalus fokusavimo atstumas: 24 cm
Maksimalus didinimas: 0.13x (1:7.7)
Diafragmos lapeliai: 7
Filtro dydis: 49 mm
Ilgis: 37 mm
Skersmuo: 62 mm
Svoris: 93 gramai
Pridedami aksesuarai: Objektyvo gaubtas, objektyvo dangtelis.

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas