2016-06-03 11:00Pressmeddelande

Lume Cube, naujas Focus Nordic prekinis ženklas

null

Focus Nordic toliau plečia foto/video produktų asortimentą. Lume Cube, tai naujas prekės ženklas Skandinavijos ir Baltijos šalyse, turintis unikalius apšvietimo sprendimus, skirtus išmaniesiems telefonams, kameroms, GoPro® ir dronams

Maža, kvadratinės formos lempa, turinti išskirtinių pranašumų

Šviesa yra aukštos kokybės pagrindas, kai kalbame apie fotografiją ir filmavimą, tačiau iki šiol nebuvo mažo ir lankstaus sprendimo mažoms veiksmo kameroms, dronams ir kt. Lume Cube yra mažas ir daugelio lauktas sprendimas.

Pirmas pasaulyje

Lume Cube yra pirmas tokio tipo produktas rinkoje, kuris suteikia naujas galimybes fotografuoti ir filmuoti tose vietose, kur anksčiau tai nebuvo įmanoma.

  • Atsparus vandeniui iki 30 metrų
  • Gali būti valdomas iš jūsų telefono (per Bluetooth) su Lume Cube aplikacija (iOS ir Android)
  • Galima naudoti kaip papildomą blykstę Jūsų telefonui (integruota pagalbinės blykstės funkcija)
  • Suderinamas su DJI Phantom 3 ir Phantom 4 (visi modeliai)
  • Keičiamas ryškumas 0 – 1500 liumenų diapazone
  • 6000 Kelvinų, dienos šviesa
  • Daugiau kaip 30 minučių veikimo laikas pilnu pajėgumu
  • Apytiksliai (~)1 valandos įkrovos laikas
  • 60° šviesos sklaida

Kaina ir prieinamumas

Lume Cube galimas kelių spalvų: pilkas, sidabrinis ir juodas, taip pat skirtingų komplektų, kaip 2 vnt. ir 4 vnt., ir skirtingų prijungimo komplektacijų skirtų GoPro®, dronams, išmaniesiems telefonams ir kt. Lume Cube yra prieinamas nuo birželio vidurio su rekomenduojama mažmenine kaina:

Lume Cube 99 EUR.

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, DxO One, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas