2017-11-01 09:50Pressmeddelande

Lowepro pristato naują kuprinę sisteminiams fotoaparatams

null

Vis daugiau fotografų ima naudotis kompaktiškais sisteminiais fotoaparatais su mažais ir lengvais objektyvais. Lowepro m-Trekker tai tokiems fotografams puikiai tinkanti kuprinė!

Įprastiniai dėklai dažniausiai yra per daug dideli šių dienų naudojamai įrangai. Tendencijos rodo, kad vis daugiau naudojamos kompaktiškos kameros užima mažiau vietos nei DSLR kameros.

Atsiradus poreikiui turėti kuprines specialiai sisteminiams fotoaparatams, Lowepro sukūrė kuprinę kuri yra plona ir lengva, tai Lowepro m-Trekker BP150.

Pritaikyta keliauti

Tik 15 cm storio ir 45 cm ilgio, ši kuprinė užima minimaliai mažai vietos namie ar kelionės metu. Tačiau nepaisant mažumo, kuprinė gali sutalpinti pakankamai daug įrangos. Lankstus vidus ir keičiamos vietos skirtukai leidžia lengvai pritaikyti visų tik jūsų naudojamai ir reikalingai įrangai ir jos priedams.

Su sisteminiu fotoaparatu ant kurio uždėtas standartinis zoom objektyvas, kartu dar lengvai tilps pora fiksuoto židinio objektyvu bei teleobjektyvas ir mažas trikojis, toks kaip Joby Gorillapod. m-Trekker BP150 taip pat turi skyrių 12“ nešiojamam kompiuteriui arba 13“ planšetei.

Patekimas į pagrindinį įrangos skyrių iš „kūno pusės“ (iš nugaros pusės) užtikrina įrangos saugumą nuo vagysčių, o užklupus stipriam lietui visada galima kuprinę apsaugoti su AW apsauga nuo lietaus.

Daugiau nei tik įrangai

m-Trekker BP150 turi lengvai pasiekiamą viršutinę kišenę jūsų daiktams, tokiems kaip lietpaltis ar lengvas megztinis ir dvi elastingas kišenes šonuose, mažam termosui ar vandens buteliui. Jeigu nešiojate savo trikojį ne kuprinės viduje, tuomet kuprinės apačioje rasite specialiai tam skirtus reguliuojamus laikiklius.

Lowepro m-Trekker BP150 galimos dvi versijos pagamintos iš labai tvirtų medžiagų. Juodos Cordura® (nailonas) ir pilkos Canvex™ (poliesterio ir medvilnės mišinys).

Kaina ir prieinamumas

Lowepro m-Trekker BP150 jau galima užsakyti, o rekomenduojama mažmeninė kaina 129 EUR.

Daugiau informacijos: kirstine.lindholm@focusnordic.dk


Santrauka

  • Pritaikyta sisteminiams fotoaparatams
  • Lankstus vidus, saugus patekimas į įrangos skyrių
  • Atskiras skyrius 12“ nešiojamam kompiuteriui (CradleFitTM)
  • Viršutinis skyrius asmeniniams daiktams
  • Elastingos šoninės kišenės vandens buteliui ar termosui
  • Reguliuojami laikikliai trikojui
  • All Weather AW apsauga
  • Pagaminta iš labai tvirtų medžiagų


Specifikacijos

Spalvos: Juoda arba pilka
Medžiagos: 600D Poliesteris / Pilka CanvexTM arba juoda 500D Cordura®
Išorės matmenys: 29 x 15 x 45 cm
Vidaus matmenys: 27 x 12 x 42 cm

Svoris: 0.9 kg

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas