2018-08-31 11:19Pressmeddelande

Legendinis Tamron 15-30mm tampa G2

null

Pristatomas naujos kartos Tamron 15-30 f/2.8 plataus kampo objektyvas, su patobulintu automatiniu fokusavimu ir vaizdo stabilizavimu, bei dar geresne vaizdo kokybe sudėtingose apšvietimo sąlygose.

Per daugelį metų Tamron sukūrė daug puikių objektyvų, tačiau kai kurie iš jų išsiskiria iš visų dėl savo išskirtinio našumo ir kokybės, netgi lyginant su daug brangesniais konkurentais. Vienas iš tokių objektyvų yra legendinis Tamron SP 15-30mm f/2.8 – vienas geriausių plataus kampo objektyvų kada nors sukurtas.

Tačiau netgi šis objektyvas gali būti patobulintas ir dabar mums yra malonu pristatyti jo įpėdinį - Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2.

Greitesnis ir stabilesnis

Kaip ir kiti Tamron G2 serijos objektyvai, naujasis 15-30 f/2.8 buvo aprūpintas dvigubais mikroprocesoriais kurie užtikrina pastebimai greitesnį automatinį fokusavimą ir dar geresnį vaizdo stabilizavimą.

Patobulinto VC pagalba galima fotografuoti iki 4,5 užrakto žingsnio lėčiau, negu tai būtų galima padaryti be VC nesudrebinus fotoaparato. Kartu su didele diafragma f/2.8 visuose židinio nuotoliuose, fotografai gali daryti aštrius kadrus prasto apšvietimo sąlygomis nenaudodami trikojo!

Ultragarsinis (USD) varikliukas, kuris valdo automatinį fokusavimą yra ne tik greitas, bet tylus ir tikslus. Kita svarbi savybė, tai minimalus fokusavimo atstumas, kuris yra tik 28 cm visuose židinio nuotoliuose, tai galima išnaudoti fotografuojant iš arti ir įtraukiant į kadrą daugiau supančios aplinkos.

TvirtasTamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2pagamintas kokybiškai, profesionaliam naudojimui, su tvirtu ir nuo aplinkos poveikio užsandarintu korpusu, kuris apsaugo svarbiausius viduje esančius optinius ir elektroninius komponentus.

Fluoro padengimas išorėje taip pat gavo atnaujintą formulę ir dabar yra dar geresnis ir saugo nuo subraižymų, purvo, riebalų ir pirštų antspaudų. Taipogi objektyvo lęšius lengviau valyti.

Optika be kompromisų

Tačiau nepaisant koks šis objektyvas tvirtas, svarbiausia yra koks jis kokybiškas optiškai. Ir dėl to šis naujas profesionalus Tamron plataus kampo objektyvas yra dar labiau stulbinantis. Pažangi optinė konstrukcija susideda iš 18 elementų 13 grupių.

Didelis priekinis asferinis elementas ir dar du elementai gale yra naudojami užtikrinti žemus iškraipymus ir garantuoti geriausią aštrumą visame kadre prie visų diafragmos reikšmių. Trys elementai pagaminti iš LD stiklo mažina chromatines aberacijas ir padeda išgauti aukščiausią objektyvo raišką.

Visų plataus kampo objektyvų Achilo kulnas yra didelis, išgaubtas priekinis elementas kuris sukuria jautrumą šviesai ir atspindžiams kurie atkeliauja nuo šaltinio į kadro kraštus. Dėl to Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 turi naują padengimą kuris vadinasi AX (angl. Anti-reflection eXpand), specialiai sukurto optimizuoti periferinės šviesos poveikį. Kartu su efektingais ir pasiteisinusiais Tamron eBand ir BBAR padengimais yra užtikrinamas geriausia rezultatas.

Dėka šių nuostabių savybių Tamron SP 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 yra puikus objektyvas kraštovaizdžio, kelionių ar architektūros fotografijai, arba tiesiog bet kokiai fotografijai kur reikalingas platus kampas!

Suderinamas su Tap-in

Kitas svarbus patobulinimas lyginant su pirmtaku, kad naujasis G2 objektyvas yra suderinamas su Tamron Tap-in konsole. Mažu aksesuaru kurio pagalba galima sujungti objektyvą su kompiuteriu per USB ir specialios programinės įrangos pagalba atlikti fokuso korekciją arba atnaujinti mikroprogramas.

Ir kaip papildomą savybę, Tamron pavyko įmontuoti galinį filtro laikiklį geliniams lapelių litrams. Bet dėl techninių priežasčių tik Canon versijai.

Kaina ir prieinamumas

Tamron 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 su Nikon jungtimi prekyboje pasirodys rugsėjo mėn., o su Canon jungtimi spalio mėn.

Rekomenduojamos mažmeninės kainos:

Tamron 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 (Canon), € 1449,-

Tamron 15-30mm f/2.8 Di VC USD G2 (Nikon), € 1449,-

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk


Svarbios savybės

  • Greitas, profesionalus plataus kampo objektyvas pilnam kadrui
  • Tvirtas ir užsandarintas objektyvo korpusas
  • Dvigubi mikroprocesoriai= patobulintas vaizdo stabilizavimas ir AF NAUJA
  • Nepriekaištinga optinė kokybė; didelis aštrumas ir maži iškraipymai
  • Naujas AX padengimas apsaugantis nuo periferinės šviesos NAUJA
  • Patobulintas priekinio lęšio fluoro padengimas NAUJA
  • Ultragarsinis varikliukas greitam, tyliam ir tiksliam fokusavimui
  • Minimalus fokusavimo atstumas tik 28 cm
  • Suderinamas su Tamron Tap-in konsole NAUJA
  • Galinis gelio filtrų laikiklis (tik Canon versija) NAUJA


Specifikacijos

Židinio nuotolis: 15-30mm
Maksimali diafragma:
2.8
Vaizdo dydis:
24 × 36mm (pilnas kadras). Tinka ir APS-C
Jungtis:
Canon EF ir Nikon F
Fokusavimas:
Automatinis
Stabilizatorius:
Taip

Optinė konstrukcija: 18 elementų / 13 grupių

Minimali diafragma22

Minimalus fokusavimo atstumas28 cm

Maksimalus didinimas0.20x (santykis 1:5) @ 30mm
Diafragmos lapeliai: 9
Filtro dydis:
Nėra priekinio filtro tvirtinimo
Ilgis:
Canon: 145 mm. Nikon: 143 mm
Skersmuo:
98.4 mm (abi jungtys)
Svoris:
Canon: 1110 g. Nikon: 1100 g.
Pridedami priedai: 
Objektyvo dangteliai

Kitos savybės: Integruotas gaubtas.Skirtingoms oro sąlygoms atspari konstrukcija. Tylus fokusavimas su USD. Galinis gelio filtrų laikiklis (tik Canon versija). Suderinamas su Tamron Tap-in konsole.

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in Europe.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas