2023-05-25 09:45Pressmeddelande

"Focus Nordic" plečia savo analoginės fotografijos asortimentą nauja juostele.

SantaColor_100SantaColor_100

 

Analoginė fotografija klesti, o juostos ir fotoaparatai turi didelę paklausą. Neseniai gamintojas "Ricoh-Pentax" paskelbė, kad pradės gaminti analoginius fotoaparatus ir artimiausiu metu ketina pristatyti du naujus fotoaparatų modelius.

 

Matome didelę analoginių gaminių ir unikalios išraiškos, kurią suteikia analoginė juosta, paklausą, - sako Magdalena Ozarek, "Focus Nordic" produktų vadybininkė, atsakinga už daugumą analoginių gaminių. Todėl labai smagu, kad šiandien galime pristatyti "SantaColor 100" kaip naują prekės ženklą mūsų analoginių juostų asortimente.

 

"SantaColor 100" - tai 35 mm juostelė, kurios ISO 100 ir ekspozicijų skaičius yra 36, pagaminta C41 procesui. Spalvos yra ryškios, juosta pasižymi didele laisve ir smulkiu grūdėtumu, todėl gaunami stulbinantys rezultatai su ryškiomis raudonomis ir sodriomis žaliomis spalvomis. Juosta pasižymi lanksčia ekspozicijos laisve ir gali būti naudojamas iki 800 ISO, tik šiek tiek prarandant spalvų tikslumą ir šiek tiek padidinant grūdėtumą. Fotografuojant 400 ISO ir per ryškinimą padidinus jautrumą +2 laipsniais, juostos spalvos vis tiek išlieka tikslios, o grūdėtumas beveik nesiskiria.

Šią unikalią juostą JAV gamina vienintelis spalvotos juostos gamintojas; iš pradžių ji buvo sukurta stebėjimui iš oro, bet dabar vėl pritaikyta kūrybinei fotografijai. "Kamerstore" importuoja juostą ir vynioja ją rankomis Suomijoje, naudodama pakartotinai panaudotus kanistrus ir ekologišką kartoninę pakuotę.

 

Iniciatyva "SantaColor" prasidėjo kaip sėkminga Suomijos perpardavėjo "Kamerastore" sutelktinio finansavimo kampanija. Helsinkyje (Suomija) įsikūrusi "Kamerastore" analoginių fotoaparatų bendruomenėje žinoma dėl plataus juostinių fotoaparatų ir fotografijos priedų pasirinkimo, taip pat dėl to, kad savo verslo veikloje laikosi tvarios ir ekologiškos praktikos.

 

Šį projektą iš pradžių inicijavo "Kamerastore", siekdama padėti Ukrainos moterims, kurios dėl vykstančio konflikto pabėgo į Suomiją, o pernai kampanijos metu išankstiniais užsakymais surinkta beveik 200 000 eurų. Už šias lėšas buvo pagaminta pirmoji 25 000 ritinėlių juostos partija, o dabar kas tris mėnesius nepertraukiamai gaminamos maždaug 12 000 ritinėlių juostos partijos, todėl gamybos pajėgumus galima padvigubinti. Šiuo metu, padedant "SantaColor" projektui, įdarbintos keturios moterys.

 

"SantaColor" plėvelę galima nedelsiant išsiųsti.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės adresu karolis.purickas@focusnordic.lt

 

 

 

 

 


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun, SmallRig, Nanlux, Chasing, B&W Outdoor Cases, Datavideo, Dynacore, Boundary, Gomatic, Rhino, ThinkTank ir Velbon. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas