2023-02-24 09:00Pressmeddelande

Focus Nordic plečia analoginei fotografijai skirtą asortimentą

JOBOJOBO

Daugelis žmonių sako, kad pats tikriausias būdas išmokti ir įvertinti fotografijos meną yra analoginė fotografija. Niekas negali pakeisti tobulai išryškintos sidabro halogenidinės juostelės lietimo, išvaizdos ir pojūčio. Kokybė, atsidavimas ir profesionalumas atvedė JOBO į analoginės fotografijos pasaulio viršūnę.

 

"Analoginės juostos atgimimas yra čia ir toliau", - sako Magdalena Ożarek, "Focus Nordic" produktų vadybininkė, atsakinga už JOBO. Net tie, kurie pradėjo fotografuoti skaitmeniniais fotoaparatais, atranda analoginės fotografijos džiaugsmą ir tai, kad, turint tinkamas priemones, labai lengva ryškinti savo juostą.

 

Žavesys kurti unikalius atspaudus ant sidabrohalidinio popieriaus yra nepakeičiamas. Asmeniškai sukurto analoginio atspaudo originalumas tampa meno kūriniu, maloniai išsiskiriančiu iš skaitmeninių nuotraukų masės. Nesvarbu, ar esate entuziastas, ar profesionalas, JOBO leidžia puikiai kontroliuoti kritinį negatyvų apdorojimą, kad galėtumėte kurti nuotraukas pagal savo vizualizaciją.

"JOBO" yra puikus prekės ženklas, skirtas analoginiams vaizdams kurti tiek mėgėjams, tiek profesionaliems fotografams. Nuo pat XX a. pradžios tai buvo pirmasis daugelio fotografų pasirinkimas, kai kalbama apie ryškinimo įrangą.

1969 m., kai žmonija žengė bene svarbiausią žingsnį į kosmosą - į Mėnulį. NASA pasirinko JOBO kūrimo sistemą, kad sukurtų kultinius astronauto, atsargiai nusileidžiančio Mėnulio modulio kopėčiomis žemyn, vaizdus, o fone matoma Žemė.

 

"Focus Nordic" asortimente rasite platų JOBO produktų asortimentą: talpyklų sistemas, laboratorinius rinkinius, juostų laikiklius, spalvų procesorius, ryškinimo rinkinius, buteliukų rinkinius ir daug kitų produktų, kurie palengvina analoginių juostų ir popieriaus ryškinimą.

 

JOBO gaminiai bus pradėti tiekti 2023 m. kovo mėn.

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės karolis.purickas@focusnordic.lt


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun, SmallRig, Nanlux, Chasing, B&W Outdoor Cases, Datavideo, Dynacore, Boundary, Gomatic, Rhino, ThinkTank ir Velbon. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas