2021-04-22 06:30Pressmeddelande

Du Tamron objektyvai, kraštovaizdžio ir laukinės gamtos fotografijai!

Kai kalbama apie objektyvus „Sony E-mount“ tvirtinimo sistemai, Tamron yra vienas iš kruopščiausių ir gerbiamiausių gamintojų. Dabar eilė atėjo dar dviems objektyvams: Tamron 150–500mm F/5-6.7 di III VC VXD, skirtas viso kadro fotoaparatams ir Tamron 11–20mm f/2.8 di III-A RXD, skirtas fotoaparatams su APS-C jutikliais.

 

150–500 mm objektyvas siūlo universalų artinimo diapazoną, kuris leidžia fotografams ne tik priartėti prie laukinių gyvūnų, bet ir priartinti juos supančio kraštovaizdžio vaizdą. Jis yra kompaktiškas ir puikiai tinka fotografuoti laukinius gyvūnus, gamtą bei sporto renginius. 11–20 mm objektyvas yra puikus ir kompaktiškas itin plataus kampo universalus objektyvas, tinkantis nuo kraštovaizdžių iki gatvės fotografijos.

 

 

 

Tamron 150–500mm F/5-6.7 Di III VC VXD

 

Naujasis 150–500mm F5-6.7 itin platus teleobjektyvas yra skirtas „Sony E-mount“ viso kadro beveidrodiniams fotoaparatams. Jį buvo siekiama sukurti kaip galima kompaktiškesnį ir patogesnį naudoti, tuo pat metu išsaugant aukštą vaizdo kokybę.

 

Šis objektyvas yra vos 209,6 mm ilgio, o jo skersmuo plačiausioje vietoje yra 93 mm. Tai stulbinamai kompaktiškas dydis 500 mm ultra klasės teleobjektyvui, kuris skirtas viso kadro beveidrodiniams objektyvams. Net jei pasirinkus židinio nuotolį telefoto zonoje (500 mm), jis vis dar išlieka labai kompaktiškas –  tik 283 mm ilgio, o sveria be trikojo jungties 1725 g.

 

Naujame objektyve rasite daug naujų įdomių funkcijų, pvz., „Flex“ artinimo žiedo užraktą, laikiklį dirželiui ir „Arca-swiss“ sistemos greito nuėmimo plokštelę.

 

„Flex“ artinimo žiedo užrakto mechanizmas suteikia galimybę fotografui akimirksniu, stumiant priartinimo žiedą pirmyn ir atgal, užrakinti objektyvą bet kurioje artinimo padėtyje.

Tai užtikrina, kad objektyvo vamzdis, veikiamas savo svorio, atsitiktinai nepajudės. Taip pat sumontuotas įprastas užraktas, neleidžiantis pernešamo objektyvo vamzdžiui, veikiamam nuosavo svorio, išsistumti.

Greito nuėmimo plokštelė suderinama su „Arca Swiss“ sistema, o jos laikiklio forma yra specialiai sukurta, kad būtų patogu laikyti. Siekiant sumažinti svorį, jis yra pagamintas iš magnio. Tai sumažina rankai tenkančią apkrovą, be to jame yra anga dirželiui tvirtinti.

 

150–500 mm objektyve sumontuotas labai vertinamas VXD AF fokusavimo mechanizmas su tiesiaeigiu varikliu, užtikrinančiu itin didelį greitį ir aukštą optinių elementų judėjimo tikslumą, todėl išsaugotas itin puikus reagavimas.

Net kai fotografuojama telefoto diapazone, 150–500 mm objektyvas užtikrina greitą, patogų ir tikslų fokusavimą visame židinio nuotolių diapazone.

Fokuso sekimas buvo gerokai patobulintas, kad būtų lengviau užfiksuoti greitai judančius objektus, pavyzdžiui, fotografuojant sporto renginius, paukščius ir aviacijos šventę. Tai užtikrina, kad niekada nepraleisite šių dramatiškų ir kupinų veiksmo akimirkų. Ir nesvarbu, ar jūs fotografuotumėte ar filmuotumėte. Be to, tiesiaeigis variklis taip pat sumažina pavaros skleidžiamą triukšmą ir vibracijas, atsirandančias fokusavimo metu, todėl idealiai tinka fotografuoti ar filmuoti aplinkose, kuriose reikia laikytis tyliai.

Objektyve panaudotas Tamron“populiarusis VC režimas, kuris išlaiko stabilų vaizdą iki 4 „F-Stop“ reikšmės ir suteikia galimybę pasirinkti tris nustatymus (1 režimas: standartinis, 2 režimas: tik fotografuojama sukant („Panning”) ir 3 režimas: kadravimo prioritetas). Šis funkcionalumas užtikrina puikias vaizdo stabilizavimo charakteristikas, suteikiančias galimybę efektyviai mažinti vaizdo suliejimą, atsiradusį dėl nestabiliai laikomo fotoaparato.

 

Optinę konstrukciją sudaro 25 optiniai elementai 16-oje grupių, įskaitant vieną XLD (itin mažo išsklaidymo), penkis LD (mažo išsklaidymo) ir du hibridinius asferinius objektyvo elementus, kontroliuojančius aberacijas, įskaitant ašines chromatines aberacijas. Objektyvo lęšiai padengti Tamron įžymia BBAR-G2 danga, iki minimumo slopinančia atspindžius ir tviskėjimus bei užtikrinančia detalų vaizdą.

 

Objektyvo MOD (minimalus atstumas iki objekto) yra 0,6 m pasirinkus plataus kampo 150 mm židinio nuotolį ir 1,8 m pasirinkus 500 mm židinio nuotolį.

Objektyvas turi drėgmei atsparią konstrukciją, dengtą fluoru, užtikrinančią objektyvo naudojimą net atšiauriomis oro sąlygomis. Jis suderinamas su daugeliu populiarių funkcijų, kurias Sony diegia savo fotoaparatuose, įskaitant funkcijas „Fast Hybrid AF“ ir „Eye AF“.

 

Pagrindiniai techniniai duomenys

 • Kompaktiškas „ultra“ klasės keičiamo židinio nuotolio teleobjektyvas
 • Stulbinanti vaizdo kokybė
 • Greitas automatinis fokusavimas
 • VC režimas, kuris išlaiko stabilų vaizdą iki 4 „F-Stop“ reikšmės
 • Drėgmei nelaidi konstrukcija
 • Keičiant židinio nuotolį iš 150 mm į 500 mm, žiedas pasukamas vos 75º
 • Objektyvo gaubtas su lanksčia apsaugine priekine dalimi

 

 

 

 

 

 

Tamron 11-20mm f/2.8 Di III-A RXD

 

Naujasis f/2.8 diafragmos 11–20 mm objektyvas yra pirmasis pasaulyje itin plataus kampo keičiamo židinio nuotolio objektyvas, skirtas „Sony E-mount“ tvirtinimo sistemos APS-C beveidrodiniams fotoaparatams. Nepaisant šviesios f/2.8 diafragmos, objektyvas yra labai mažas (vos 86,2 mm) ir puikiai tinkantis Sony kompaktiškam APS-C beveidrodiniam fotoaparatui.

 

Dėl jo universalaus židinio nuotolio, naudotojai gali mėgautis išskirtinėmis itin plataus kampo suteikiamomis galimybėmis pasirinkę 11 mm židinio nuotolį (viso kadro ekvivalentas – 16,5 mm) ir tuo pat metu galės turėti objektyvą, kuris puikiai tinka įprastam fotografavimui pasirinkus 20 mm židinio ilgiui (viso kadro ekvivalentas – 30 mm), pvz., gatvės fotografijai.

 

11–20 mm F2.8 objektyvas yra vos 86,2 mm ilgio ir sveria vos 335 g. F2.8 šviesios diafragmos itin platus kampo keičiamo židinio nuotolio objektyvas pagal savo charakteristikas yra nepaprastai kompaktiškas ir lengvas .

Optinę konstrukciją sudaro 12 elementų 10-yje grupių. Du GM (stiklinis asferinis) objektyvo elementai, užtikrinantys aukštą viso vaizdo raišką nuo krašto iki krašto. Vienas XLD (itin mažo išskaidymo) ir du LD (mažo išskaidymo) objektyvo elementai sukuria ryškius vaizdus, kuriuose itin gerai koreguojamos optinės aberacijos.

Objektyvas taip pat padengtas Tamron įžymia BBAR-G2 danga, maksimaliai slopinančia atspindžius ir tviskėjimus bei užtikrinančia detalų vaizdą, net kai objektas apšviestas iš galo. Dėka visų šių funkcijų derinio, objektyvas nuo krašto iki krašto kuria ryškų ir natūralių spalvų vaizdą bei puikiai derantį „Bokeh“ efektą.

Kitos įdomios 11-20 f/2.8 optinės savybės yra puikus MOD (minimalus atstumas iki objekto) – 0,15 m, kai židinio nuotolis yra 11 mm ir 0,24 m, kai židinio nuotolis 20 mm. Pasirinkus plačiausią matymo kampą (11 mm), pasiekiamas stulbinantis maksimalus 1:4 didinimo santykis!

 

Objektyvas turi drėgmei atsparią konstrukciją, padengtą fluoru, užtikrinančią objektyvo naudojimą net atšiauriausiose sąlygose. Jis yra suderinamas su daugeliu funkcijų, kurias Sony diegia savo fotoaparatuose, įskaitant „Fast Hybrid AF“, „Eye AF“. Jame taip pat montuojamas RXD žingsninis variklis, kuris yra išskirtinai tylus ir puikiai tinka filmuojantiems.

 

 

Pagrindiniai techniniai duomenys

 • Kompaktiškas itin plataus kampo objektyvas
 • Puikus MOD
 • Stulbinanti vaizdo kokybė
 • Drėgmei nelaidi konstrukcija

 

 

 

Kainos ir pristatymas:

 

Tamron 11-20mm f/2.8 di III-A RXD pradėsime siųsti 2021 m. birželio pabaigoje.

Rekomenduojama pardavimo kaina yra 869 EUR

 

Tamron 150-500mm F/5-6.7 di III VC VXD pradėsime siųsti 2021 m. birželio pradžioje.

Rekomenduojama pardavimo kaina yra 1499 EUR

 

Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite el. paštu karolis.purickas@focusnordic.lt

 

 


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kodak, Kenko, Hollyland, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Feelworld, Polaroid, Orca, Saramonic, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas