2017-11-06 10:01Pressmeddelande

Daugiau informacijos apie Tamron 100-400mm

null

Džiaugiamės galėdami pristatyti pilną specifikaciją, kaina ir pristatymo rinkoje datą, naujajam Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD pilno kadro objektyvui. Tai lengvas, aukštos surinkimo kokybės bei įdomių funkcijų objektyvas.


Kaip ir kiti aukščiausios klasės Tamron objektyvai, Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD turi dvigubus mikroprocesorius, kad užtikrinti maksimalų automatinio fokusavimo ir vaizdo stabilizavimo (VC) našumą. VC gali susitvarkyti su fotoaparato judėjimu iki 4 užrakto greičių ilgiau, nei fotografuojant iš rankos.

Minimalus fokuso atstumas iki objekto 1.5 m, leidžia visuose židinio nuotoliuose turėti didinimo koeficientą 1: 3.6. Fokuso ribotuvas gali būti naudojamas, kad optimizuoti objektyvo naudojimą ilgesnėms distancijoms, tai labai naudinga funkcija sporto fotografijoje.

Lengvas ir tvirtas

Sverdamas vos 1115 gramų, naujasis Tamron objektyvas yra lengviausias savo klasėje. Tačiau mažas svoris neatsispindi pagaminimo kokybėje. Objektyvo korpusas yra dalinai pagamintas iš metalo (magnio lydinio) ir tarp kiekvienos judančios objektyvo detalės yra tarpinės, kad užkirsti kelią besiskverbiančiai drėgmei. Priekinis lęšis turi fluoro padengimą, kad atstumti vandens lašus, riebalus, pirštų atspaudus, purvą ir nešvarumus lengviau nuvalyti.

Pažangi optinė konstrukcija susideda iš 17 elementų 11 grupių. Trys elementai yra pagaminti iš LD stiklo (Low Dispersion), kad neutralizuoti chromatines aberacijas, o Tamron eBAND ir BBAR padengimai užtikrina maksimalų kontrastą mažindami šešėliavimą, blyksnius ir atspindžius.

Kaip papildomas priedas yra galimas Arca-Swiss tipo trikojo tvirtinimas. Sukurtas išskirtinai šiam objektyvui, užtikrina greitą ir saugų tvirtinimą prie trikojo.

Plėtimo žiedai, kad pasiekti dar toliau

Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD yra suderinamas su Tamron 1.4x plėtimo žiedu TC-X14, kuris suteikia židinio nuotolį iki 140-560mm su maksimalia diafragma f/6.3-9. Naudojant su APS-C jutiklį turinčiu fotoaparatu židinio nuotolis tampa didesnis iki 210-840mm.

Tamron TAP-in konsolė (priedas) leidžia fotografui atnaujinti objektyvo mikroprogramą, reguliuoti automatinį fokusavimą ir vaizdo stabilizavimą.

Kaina ir prieinamumas

Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD pasirodys prekyboje gruodžio mėn. Canon ir Nikon sistemoms. Rekomenduojama mažmeninė kaina:

Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD (Canon):€ 939,-

Tamron 100-400mm f/5-6.3 Di VC USD (Nikon): € 939,-

Tamron trikojo tvirtinimas 100-400mm: € 169,-

Svarbios savybės

 • •Sukurtas pilnam kadrui, bet gali būti naudojamas ir su APS-C tipo jutiklius turinčiais fotoaparatais.
 • •Dvigubi procesoriai AF ir VC našumui
 • •Ultragarsinis varikliukas (USD) greitam ir tyliam fokusavimui
 • •Vaizdo stabilizavimas (VC) galintis susitvarkyti su iki 4 kartais ilgesniais užrakto greičiais
 • •Korpusas atsparus skirtingoms oro sąlygoms ir pagamintas dalinai iš metalo
 • •Priekinis lęšis padengtas fluoro danga, kad atstumti vandenį, riebalus ir purvą
 • •Pažangus optinis dizainas su 17 elementų užtikrina aukštą vaizdo kokybę visuose židinio nuotoliuose
 • •eBAND ir BBAR padengimai maksimaliam šviesos pralaidumui ir vaizdo kontrastui
 • •Elektromagnetinė diafragma Canon ir Nikon sistemų fotoaparatams
 • •Arca Swiss tipo trikojo tvirtinimas, galimas kaip atskiras priedas
 • •Suderinamas su Tamron 1.4x plėtimo žiedu TX-X14
 • •Tamron Tap-in konsolė (priedas) leidžia atnaujinti mikroprogramas bei reguliuoti AF ir VC


Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk


Specifikacijos

Židinio nuotolis: 100-400 mm

Didžiausia diafragma: 4.5-6.3

Formatas: 24 × 36 mm (pilnas kadras). Taip pat tinka ir APS-C

Objektyvo tvirtinimas: Skirtas Canon EF ir Nikon F

Fokusavimo sistema: Automatinis fokusavimas

Vaizdo stabilizavimas: Taip
Optinė konstrukcija: 17 elementų / 11 grupių
Mažiausia diafragma: 32-45

Mažiausias atstumas iki objekto: 1.5 m

Didžiausias didinimo koeficientas: 1:3.6

Diafragmos lapeliai: 9

Filtro dydis: 67 mm

Ilgis: Canon: 199 mm. Nikon: 197 mm

Skersmuo: 86 mm (abi sistemos)

Svoris: Canon: 1135 g. Nikon: 1115 g.
Pridedami priedai: Objektyvo gaubtas, objektyvo dangteliai

Kitos savybės: Atsparus skirtingoms oro sąlygoms. Tylus automatinis fokusavimas dėka ultragarsinio varikliuko (USD). Fokuso ribojimo jungiklis. Zoom užraktas. Arca Swiss tipo trikojo tvirtinimas, galimas kaip atskiras priedas.

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas