2020-05-15 13:00Pressmeddelande

Atskleiskite pasaulio paslaptis su „Zhiyun“ sulankstomu „Smooth-X“

„Smooth-X“ yra naujas stilingas delno dydžio sulankstomas stabilizatorius, sveriantis tik 246 g ir lengvai telpantis į jūsų krepšį ar net kišenę. Kartu su stabilizatoriumi atkeliauja ir nauja, „Smooth-X“ skirta, ištobulinta „ZY Cami“ programėlė, kuri turi viską, ko reikia šiuolaikiškam istorijų pasakotojui.

 

Galia paprastume

„Smooth-X“ yra sulankstomas išmaniųjų telefonų stabilizatorius, į kurio dizainą projektavimo metu buvo žvelgiama visiškai šviežiu kampu. Pasukus vertikalųjį laikiklį, šis stilingos išvaizdos stabilizatorius taps delno dydžio ir bus pakankamai mažas, kad tilptų į kuprinę ar net kišenę. Dėl unikalaus dizaino ašis neužstoja vaizdo net fotografuojant ultra plačiu kampu.

 

Su įmontuotu aliuminio teleskopiniu strypu „Smooth-X“ suteikia galimybę pažvelgti į mūsų erdvųjį pasaulį platesniu kampu. Jis gali padidinti atstumą iki 260 mm. Dabar į kadrą tilps daugiau draugų, sulauksite daugiau peržiūrų ir patirsite dar daugiau linksmybių!

 

Paprastumas karaliauja, o „Smooth-X“ suteikia sklandžiausią darbo patirtį, nes juo neapsakomai paprasta naudotis. Patogiu valdymo skydeliu galite ir fotografuoti, ir filmuoti, ir keisti mastelį. Daugiafunkcinis M mygtukas leidžia užfiksuoti akimirkas įvairiais režimais ir akimirksniu perjungti kraštovaizdžio arba portreto režimą.

 

„Smooth-X“ yra pradedantiesiems tinkantis stabilizatorius, „Bluetooth“ ryšiu leidžiantis tiesiogiai valdyti telefono kameras. Keturių valandų veikimo laikas ir tiesioginis įkrovimas išorine baterija užtikrins sklandų naudojimąsi visų jūsų nuotykių metu.

 

Pažangus fotografavimas

Dėl naujai pridėtos intelektualios valdymo gestais funkcijos „Smooth-X“ yra puikus kompanionas tiek keliaujant vienam, tiek fotografuojantis grupėje. Tiesiog parodykite V gestą arba pamojuokite į objektyvą ir telefonas padarys nuotrauką ar pradės filmuoti. Nereiks jokių laikmačio nustatymų.

 

Kad ir kur eitumėte, „Smooth-X“ jus seks. Tiesiog įrėminkite norimą vaizdo įrašo objektą ir leiskite „Smooth-X“ atlikti visą kitą. Funkcijų paletėje siūlomas sulėtintas filmavimas, svaiginanti „time-lapse“ funkcija ir panorama.

 

Visiškai nauja programėlė

Nauja „Zhiyun“ programėlė „ZY Cami“ yra sukurta išskirtinai „Smooth-X“. „ZY Cami“ teikia intelektualią, draugišką ir lengvai naudojamą sistemą, tačiau taip pat turi ir pažangias funkcijas profesionalams. „SMART“ filmavimo režimas siūlo platų pasirinkimą iš anksto nustatytų istorijų šablonų, integruotų su pritaikyta muzika, filmavimo prietaiso judesiais ir specialiaisiais efektais. Sukurti filmą dar niekada nebuvo taip paprasta!

 

„Smooth X“ pardavimai prasidės liepos mėn., o rekomenduojama pardavimo kaina yra nuo 69,99 EUR.

Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su karolis.purickas@focusnordic.lt

 

Pagrindinė specifikacija

  • Lygus ir kompaktiškas, sveria tik 246 g
  • Sulankstomas, lengvai telpa į kišenę
  • Išskleidžiamas atstumas iki 250 mm
  • Pažangi valdymo gestais funkcija
  • Nauja išskirtinė programėlė su „SMART“ filmavimo režimu
  • Lengvai perjungiami kraštovaizdžio ir portreto režimai


Apie Focus Nordic - Lithuania

Nuo šiol Focus Nordic yra didžiausia fotografijos produktų platintoja Europoje. Mūsų asortimente yra daug gerai žinomų prekinių ženklų, tiek fotoaparatuose, žiūronuose ir prieduose. Mes atstovaujame Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, RoadEyes, Kenko, 360fly, NiSi, Nissin, Sirui, Kowa, Lexar, Delkin, Transcend, Ricoh/Pentax, Rotolight, Ledgo, Lenspen, Lomography, Polaroid, Polaroid Originals, Zhiyun. Taip pat turime ir savo Focus prekinį ženklą po kuriuo yra daug produktų. Mūsų verslo koncepcija – veiksmingai platinti tiesiogiai iš mūsų sandėlio, tiekiant mažmenininkams Skandinavijos ir Baltijos šalyse geriausius produktus. Dideli viso Skandinavijos ir Baltijos šalių prekių pirkimai mums leidžia derėtis dėl produktų geriausių kainų ir jų pristatymo kainos. Focus Nordic veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje. Per mūsų narystę verslo socialinės atsakomybės iniciatyvoje (BSCI) palaikome organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.


Kontaktai

Karolis Purickas
Area Manager
Karolis Purickas