2017-06-21 12:00Preses relīze

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 – jauns apaļais objektīvs, kas sasniedz jaunus standartus

null

Desmitais Zeiss Milvus dzimtas biedrs ir spilgts un izturīgs pret laikapstākļiem platleņķa objektīvs ar attēla kvalitāti, kas pārliecina ar pilnu apertūru.

Vidēja platleņķa un lielas apertūras kombinācija padara Zeiss Milvus 35mm f/1.4 apaļo objektīvu ideālu lietošanai gan klasiskajās ielu fotogrāfijās gan portretos. Tāpat kā citi Milvus ģimenes priekšteči, arī šis jaunais objektīvs ir dizainēts tā, lai to varētu izmantot profesionālā video veidošanai.

Izturīgs skaistums

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 ir pilna kadra un ir savienojams ar Canon (ZE) un Nikon (ZF.2). Šis ir desmitais Milvus objektīvs, un tā gludais un elegantais dizains ar matētu melnu korpusu un gumijas savienojumiem, ir tāds pats kā citiem Milvus modeļiem. Gumijas savienojumi ir daļa no aizsardzības pret dažādiem laikapstākļiem, kas aptur mitrumu un putekļus no iekļūšanas objektīva iekšpusē.

Objektīvam ir manuālais fokuss un maigi kustīgais fokusa gredzens, kas ļauj labāk pielāgot fokusu pateicoties tā 227 grādi rotācijas leņķim. Lai nodrošinātu labāko vadāmību video filmēšanas laikā, var tikt izmantots īpašs fokusēšanās instruments “Zeiss Lens Gears” (Zeiss Objektīva Ātrumi) (papildus aksesuārs). Klikšķa funkcija Nikon kamerām ļauj apertūrai būt uzstādītai nepārtrauktā režīmā, kas ir ļoti novērtēta funkcija lietotājiem, kas darbojas ar video.

Nākotnes optika

Optiskai kvalitātei ir augstākais līmenis pateicoties piecām lēcām, kas ir veidotas no īpaša stikla, kas praktiski likvidē hromatisko aberāciju, kā arī asfēriskā lēca, kas garantē maksimālu definīciju pāri visai attēla plaknei, pat pie lielas apertūras. Optiskā konstrukcija sastāv no 14 lēcām 11 grupās, kur daži objektīva elementi var kustēties iekšēji, lai nodrošinātu iespējami labāko kvalitāti visos fokusa attālumos (tā saucamā kustīgās lēcas konstrukcija). MOD ir 30 cm

Ar f/1.4 objektīvs sniedz maigu un krēmīgu buķeti, kas ideāli piestāv portretiem. Nelielā apertūrā tai ir izšķirtspēja, kas ir pietiekoša ne tikai šodienas pikseļu ciešajiem attēla sensoriem, bet arī nākotnes paaudzēm. Šis padara Zeiss Milvus 35mm f/1.4 par objektīvu, kas var izdzīvot arī nākotnē. Zeiss populārais T* pret atstarošanas pārklājums efektīvi samazina objektīva uzliesmojumu, miglainumu un atspīdumu, nodrošinot maksimālu kontrastu attēlos un video, pat apstākļos, kur nav pietiekošs gaismas daudzums. ZEISS ir saskaņojis krāsu raksturojumu desmit lēcām. Tādēļ video veidotāji var pārslēgties starp fokāliem garumiem un tiem tāpat būs vienots krāsu izskats.

Cena un pieejamība

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 būs pieejams no 2017.gada jūlija pa sekojošām pārdošanas cenām:

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 ZE (Canon), EUR 2050.00

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 ZF.2 (Nikon), EUR 2050.00

Zeiss Milvus 35mm f/1.4 tehniskie rādījumi:

Fokusa garums: 35 mm

Apertūras lielums: f/1.4 – f/16

Lēcu elementi / grupas: 14 / 11

Fokusēšana: Manuālā ar 227° rotācijas leņķi (no MOD līdz bezgalībai)

MOD: 30 cm

Brīvi darbojošais attālums: 14 cm (starp skatu un objektīvu)

Attēla leņķis (diagonāli): 64,2°

Maksimālā attēla attiecība: 1:4.6

Filtra izmērs: 72 mm

Garums (bez objektīva vāciņa): ZF.2 (Nikon): 125.6 mm. ZE (Canon): 124.8 mm

Diametrs: ZF.2 (Nikon): 84.8 mm. ZE (Canon): 84.8 mm

Svars: ZF.2 (Nikon): 1,131 g. ZE (Canon): 1,174 g

Aksesuāri (iekļauti): Objektīva vāciņš, metāla objektīva pārsegs

Zeiss Milvus objektīvu kopīgās iezīmes

 • Metāla korpuss and objektīva pārsegs
 • Konstrukcija, kas ir izturīga pret dažādiem laikapstākļiem
 • Manuālais fokuss ar lielu rotācijas leņķi, kas nodrošina precizitāti fokusējot
 • Kustīgie lēcu elementi, kas nodrošina labāko attēla kvalitāti nelielā fokusa attālumā
 • Zeiss T* pret atstarošanas pārklājums efektīvi samazina objektīva uzliesmojumu, miglainumu un atspīdumu
 • Standarta krāsu pārstāvība un ļoti liels krāsu kontrasts
 • Savienojams ar Zeiss Lens Gears – profesionālu fokusēšanas instrumentu filmu veidotājiem

  Zeiss Milvus saime uz 2017.gadu

 • Zeiss Milvus 15mm f/2.8
 • Zeiss Milvus 18mm f/2.8
 • Zeiss Milvus 21mm f/2.8
 • Zeiss Milvus 35mm f/1.4
 • Zeiss Milvus 35mm f/2
 • Zeiss Milvus 50mm f/1.4
 • Zeiss Milvus 50mm f/2 Macro
 • Zeiss Milvus 85mm f/1.4
 • Zeiss Milvus 100mm f/2 Macro
 • Zeiss Milvus 135mm f/2

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs