2016-06-17 10:04Preses relīze

Zeiss ieiet virtuālās realitātes tirgū.

null

Zeiss, kas ir pazīstams ar saviem augstās kvalitātes optiskiem produktiem, kā piemēram briļļu lēcas, fotoaprātu lēcas un profesionālās video lēcas, tagad izlaiž apgrozībā virtuālās realitātes brilles.

Jauns, strauji augošs tirgus segments, kurā Zeiss varētu kļūt par svarīgu daļu ar savām zināšanām un pieredzi optikā.

VR ONE Plus

VR ONE Plus darbojas ar viedtālruņiem, kuru ekrāna izmērs ir 4,7 – 5,5 collas; gan ar Android un iOS, ieskaitot iPhone 6/6s un iPhone 6 Plus.

Tai ir noņemama galvas siksna, lai brilles varētu regulēt. Mīkstā švammīte, kas pieguļ sejai, ir nomaināma, kad tā sasmērejas, tas var būt nepieciešams pēc ilgākas produkta lietošanas.

Vēl citas unikālas iezīmes:

 • Lietotājiem nav nepieciešamības veikt lēcas pozīciju mehāniskās korekcijas. Liela, tā saucamā „acu kaste” ir veidota tā, lai nosegtu lielāko daļu cilvēka acu attālumu. Pat ja galvas ierīce nav pilnīgi sejas centrā, lietotājam joprojām ir skaidrs attēls pār visu redzamo zonu.
 • Parasto briļļu lietotāji var lietot savas brilles zem ZEISS VR ONE Plus.
 • Augsta attēlu kvalitāte ir nemainīga visā redzamajā laukumā. Jūs skaidri varat salasīt tekstu visā redzamajā laukumā.

Specifikācija

 • Redzes lauks apmēram 100o
 • Tiek atbalstīts plašs starpzīlīšu attālums aptuveni 53 – 77 mm
 • Darbojas ar viedtālruņiem, kuru ekrāna lielums ir 4,7 – 5,5 collas
 • Var likt parastās brilles zem VR ONE Plus
 • Universāls paliktnis priekš viedtālruņiem ar piekļuvi viedtālruņu audio un lādēšanas portiem, tiek atbalstīts Bluetooth
 • Galvas siksna un „siksna ap galvu” ir noņemamas un var uzlikt atpakaļ, kad nepieciešams
 • Gaisa atveres viegli nodrošina gaisa piekļuvi, lai novērstu iekārtu no aizsvīšanas
 • Iekšējā izsekošana caur viedtālruņa sensoriem
 • Stereo formāts priekš 3D bilēm un video

Prezentācijas pirmizrāde E3 Expo Losandželosā

Zeiss VR ONE Plus nesen tika prezentēts lielā Elektroniskās Izklaides izstādē EXPO E3 Losandželosā, tam tika izrādīta liela interese.

Cena un piejamība

VR ONE Plus būs pieejams 2016.gada augustā pa sekojošām pārdošanas cenām :

ZEISS VR ONE Plus EUR 109.00

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs