2015-08-13 14:17Preses relīze

XEEN – jauns objektīvu zīmols profesionālai filmēšanai

null

Korejas uzņēmums Samyang, labi pazīstams patērētāju tirgū ar kameru objektīviem par saprātīgu cenu, tagad prezentā jaunu zīmolu profesionālai filmēšanai – XEEN.

Trīs fokusa attālumi jau no paša sākuma

Trīs fokusa attālumi jau pieejami tagad, un vēl trīs ir plānoti nākamajā gadā. Pirmie trīs ir: XEEN 24mm T1.5, XEEN 50mm T1.5, un 85mm T1.5.

Fons nosaukumam

XEEN ir ieguvis savu nosaukumu no "skatuves" un "redzams".

Uzbūve

XEEN objektīvi ir konstruēti tā, lai sniegtu iespējami labāku vadāmību un kvalitāti pat sliktos gaismas apstākļos. Visi trīs objektīvi ir ar T1.5 diafragmas atvērumu un perfekti apaļu diafragmu, kas dod skaistu bokeh,kā arī kvalitāti, kuru novērtēs filmētāji, kuri vēlas radīt neaizmirstamu filmēšanas sajūtu savā darbā. Objektīviem ir kalibrēta fokusa skala metriskās vienībās (Eiropas tirgum).

Daudzsološa uzņemšana

Hervey Glen, Britu instruktors, kas ir testējis objektīvus saka; ”iespaidīgi un ļoti “asi” pat pie atvēruma 1.5”.

Frank Glencairn vēl viens istruktors, kurš ir testējis objektīvus, un viņa komentārs ir; ”spēles mainītājs, kas nodrošina pārsteidzošu attēla kvalitāti”.

Lasīt vairāk pārskatus un uzzināt vairāk par objektīviem var šeit:

www.xeenglobal.com

Cenas un pieejamība

Objektīvi būs pieejami no 2015. gada Septembra sākumā:

XEEN 24mm T1.5, - 1819.00 EUR

XEEN 50mm T1.5, - 1819.00 EUR

XEEN 85mm T1.5, - 1819.00 EUR

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu sazināties ar: raimonds.sauss@focusnordic.lv

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs