2018-10-30 10:01Preses relīze

Weebill Lab – ātrāka, vienkāršāka un daudzpusīgāka stabilizācija

null

Filmēšana ar kameras stabilizatoru nekad nav bijusi tikpat vienkārša kā ar jauno Zhiyun Weebill Lab. Tā nelielais svars, moderns dizains un viedā līdzsvarošanas sistēma nodrošina nepārspējamu lietotāja pieredzi.

Gan profesionālie filmu veidotāji, gan progresīvie iesācēji novērtēs Zhiyun jaunāko rokas kameru stabilizācijas sistēmas jaunumus un priekšrocības; Zhiyun Weebill Lab. Kaut arī šī stabilizatora svars ir mazāks par 1 kg, tas spēj noturēt kameras aprīkojumu, kas sver līdz pat 3 kg, kas ļauj to izmantot kopā ar vispopulārākajām DSLR un bezspoguļu kamerām, un objektīvu kombinācijām.

Bet Weebill ir ne tikai mazs un jaudīgs, bet arī piedāvā jaunus veidus, kā rīkoties ar stabilizatoru, kas palielina tā daudzveidību. Turiet to vertikāli vai piestipriniet statīvu kā rokturi un izmantojiet to apgrieztā pozīcijā. Tas ļauj ērti fotografēt no zemiem leņķiem.

Bezvadu viedtālruņa vadība 

Weebill Lab var izmantot tiešu bezvadu savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru un izmantot to kā kustības sensoru kontrolieri. Vienkārši pārvietojot tālruni, jūs kontrolējat stabilizatora slodzi reālajā laikā. Tālruņa ekrāns var tikt izmantots arī reāllaika uzraudzībai, kadrēšanai un kameras parametru iestatīšanai. Tagad jūs varat kadrēt un fotografēt/filmēt no jebkura leņķa jebkurā skatā!Telefona pieslēgums ļauj maksimāli izmantot Weebill jauno apgriezto pozīciju.

Viegla balansēšana

Weebill Lab ir aprīkots ar stingru, gumijas pārklātu rokturi ar iebūvētu statīvu, kas nodrošina ērtu lietošanu un lielisku daudzveidību. Bet vissvarīgākais ir jaunā balansēšanas sistēma 2.0, kurai ir fiksators katrā asī, kas padara to viegli līdzsvarotu pat iesācējiem. Jūs varat bloķēt noteiktas asis, vienlaikus līdzsvarojot otru un saglabājot pašreizējo iestatījumu nākamajai reizei.

Pateicoties jaunajai balansēšanas sistēmai un dubultām Arca-Swiss savietojamām plāksnēm, jūs varat ātri un perfekti sagatavot stabilizatoru darbam saglabājot iestatījumus nākamai reizei. Tas ir ideāls aprīkojums filmu veidotājiem, kuri daudz pārvietojas un vēlas uzsākt filmēšanu pēc iespējas ātrāk.

Intuitīvs OLED displejs

Intuitīvais OLED displejs parāda savienojuma statusu, akumulatora līmeni, vadības režīmu un vairākus kameras parametrus, ļaujot jums pilnībā kontrolēt visas detaļas.

10 stundu darbības laiks

Weebill Lab ir aprīkots ar divām standarta 18650 akumulatoru baterijām, kuras vienlaikus var darboties līdz pat 10 stundām nepārtrauktas filmēšanas. Weebill Lab ļauj filmēšanas laikā uzlādēt kameru, tāpēc jums nav jāpārtrauc filmēšana, lai nomainīt kameras baterijas. *
*Tikai kamerām, kuras atbalsta uzlādi caur USB

Go režīms, kas atraisa pilnu potenciālu

Izmantojot vienu pieskārienu pogai "Go", jūsu kamera ir gatava rīkoties ekstremālās sporta ainās. Go režīmā uzreiz tiek aktivizēts viss motoru potenciāls, kas pielāgojas ātrākai kustībai, braucot vai fotografējot no automašīnas / velosipēda utt. Tagad jūs varat veikt sižeta pāreju, cik ātri vien vēlaties!

Automātiskās Papildu Funkcijas

Weebill Lab atbalsta dažādas uzlabotas funkcijas, izmantojot ZY PLAY lietotni (pieejama iPhone un Android ierīcēm), piemēram, Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse un daudz ko citu.

Plašs piederumu klāsts

Ar trīs ārējām skrūvju pieslēgvietām Weebill Lab var tikt izmantots ar plašāku piederumu klāstu Zhiyun ekosistēmā, tādējādi nodrošinot lielāku elastību un radošumu. Piemēram, tālruņu turētājs, TransMount Mini Monopod un TransMount Weebill Lab rokas statīvs.

Weebill Lab (TransMount Servo Zoom / Focus Controller) ir pieejams arī ārējs Follow Focus motors, kas ļauj precīzi un vienmērīgi fokusēties ar visām kameru sistēmām. Ar taustes riteni uz stabilizatora, jūs varat viegli mainīt fokusu filmējot kustībā.

Cena un piegāde

Zhiyun Weebill Lab piegādes sāksies Novembra vidū.

Ieteicamā mazumtirdzniecības cena: € 599,-


Galveno funkciju kopsavilkums

 • 3 asu motorizēts stabilizators
 • Spēj noturēt kameras aprīkojumu līdz 3 kg
 • VAr izmantot divās pozīcijās; tradicionālajā un apgrieztā
 • Ātra un viegla jaunā balansēšanas sistēma 2.0
 • Saglabā balansēšanas iestatījumus nākamajām izmantošanas reizēm
 • Double Arca-Swiss plates
 • Intuitīvs OLED displejs
 • Go režīms aktivizē max stabilizatora motoru reaģēšanas ātrumu
 • Izmantojiet viedtālruni vai planšetdatoru kā kustības sensoru kontrolieri
 • Uzlabotas funkcijas ZY Play app
 • Līdz pat 10 stundu darbības laiks ar dubultām litija jonu baterijām
 • Kameras uzlāde no stabilizatora


Specifications

Type: 3 axis stabilizer (gimbal) for system cameras
Tilt Angle Range: 360°
Pan Angle Range: 360°
Roll Angle Range: 360°
Deviation in Static State: +/-0,01 to +/-0,04°
Deviation in Motion State: +/-0,05 to +/-,.3°
Recommended Pay Load: 3 kg
Operating time per charge: 10 hours
Battery Type: 2x Lithium Ion Battery (type 18650), 2600 mAh each
Charging Time: 2,5 hours
Temperature Range: -10° to +45°C
Dimensions: 70 x 190 x 300 mm
Weight: 970 g
Special Features: Go Mode for fast scenes. Wireless smartphone connection. Extra features with the ZY Play app (Android & iOS): Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse and more.
Others: Control panel with OLED screen, hot keys and adjustment wheel. USB charging of compatible cameras.
Included accessories: Quick Start Guide, mini tripod, rechargeable batteries, charger, USB-C cable, USB Micro cable, USB Micro to USB-C adapter.

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun, Saramonic u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola.

Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem.

Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika.

Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē.

Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem.

Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs