2016-02-23 11:48Preses relīze

Ūdensizturīga sporta kamera ar 4K no Ricoh

null

Ricoh WG-M2 ir jaunā modeļa nosaukums, kas liks citiem tirgū pieejamiem modeļiem pacīnīties par savu vietu. Jūs izņemat no kastes jau izturīgu kameru bez nepieciešamības iegādāties papildus aksesuārus, tādus kā zemūdens apvalks. Ar šo šī kamera patiks daudziem aktivitāšu entuziastiem.

Augsta izšķirtspēja ar plašāku skatu

Ricoh WG-M2 ieraksta 4K/30p ar 204 grādu attēla leņķi. Ar šo super plato leņķi jūs varēsiet iekļaut attēlā vēl vairāk kā ar jebkuru līdzvērtīgu kameru, kas ir tirgū.

Izturīga no paša sākuma

Šī kamera ir ūdensizturīga līdz pat 20 metri zem ūdens (atbilst IPX8 vai JIS klasei)bez papildus zemūdens apvalka. Tā var izturēt kritienu no 2 metru augstuma un ir izturīga pret aukstumu līdz-10oC.

Daudzas jaunas gudras funkcijas

Lūk dažas no jaunajām WG-M2 funkcijām: vibrēšanas funkcija, kas informē lietotāju par video ierakstīšanas sākumu vai beigām ar to, ka kamera novibrē; nepieciešamības gadījumā iespēja pagriezt attēlu kamerā uz sāniem un uz augšu vai uz leju;automātiskā baltā balansa funkcija zemūdens ierakstam.

Iebūvētais WiFi

MG-M2 ir iebūvētais WiFi, kas darbojas ar Image Sync aplikāciju. Jūs varat kontrolēt kameras funkcijas un skatīties video ierakstu tiešraidē, ja kamera ir uzstatīta uz Full HD (1920x1080 pikseļi) vai HD (1280x720 pikseļi). Jūs varat pārsūtīt bildes un video uz jūsu mobilajām ierīcēm, skatīties un rediģēt tos, dalīties ar tiem sociālajos tīklos.

Liela aksesuāru izvēle

Ricoh ir pieejama plaša aksesuāru izvēle kamerai. Tai ir standarta statīva pievienošanas sistēma.

Citas funkcijas

  • 1,5”LCD displejs ar 115,000 punktiem
  • Īpaši plats leņķis nekustīgu attēlu uzņemšanai, kam maksimālais leņķis ir 204grādi
  • Liels ātrums nepārtrauktai fotografēšanai ar maksimālo ātrumu astoņi kadri sekundē
  • Plašs ISO jutības diapazons no ISO 200 līdz ISO 6400 (fotogrāfiju uzņemšanas režīmā)
  • Iebūvēta 68MB atmiņa, ko var palielināt ar mikro SD karti

Cena un pieejamība

Ricoh WG-M2, EUR 369,-

Šī kamera būs pieejama aprīļa sākumā pa sekojošām pārdošanas cenām:

(ieskaitot lādējamās litija-jonu bateriju, lādētāju, USB vadu, lēcas aizsargu un zemūdens lēcas aizsargu)

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs