2016-02-23 15:21Preses relīze

Tamron laiž apgrozībā divus jaunus pilna kadra objektīvus ar fiksētu fokusa garumu

null

Tamron turpina iesākto ceļojumu augstākās klases pilna kadra objektīvu ražošanā. Tāpat kā SP 35mm un SP 45mm, kas tika izlaisti apgrozībā rudenī, arī šie divi jaunie objektīvi SP 85mm un SP 90mm makro, ir paredzēti profesionāliem fotogrāfiem un pieredzējušiem amatieriem.

Pirmais pasaulē

Jaunais 85mm F/1,8 objektīvs ir pirmais šāda veida objektīvs ar augstu spilgtumu, attēla stabilizāciju, izturību pret laika apstākļiem un USD motoru. Šis objektīvs, tāpat kā 35mm un 45mm, ir kompakts salīdzinājumā ar līdzīgiem objektīviem, kas ir pieejami tirgū.

Viens no Tamron labākajiem kļūst vēl labāks

Jaunais 90mm F/2,8 makro ir vēl vairāk attīstīts un nomaina tagad jau esošo 90mm, kas tika izlaists apgrozībā pāris gadus atpakaļ. Jaunajai versijai ir vēl labāka attēla stabilizācija visā apkārtnē, ieskaitot makro režīmu. Mainījies ir arī objektīva ārējais ārējais dizains, tagad tas vairāk līdzinās 35mm, 45mm un 85mm.

Jaunajiem SP sērijas biedriem ir daudz kas kopīgs

Efektīva attēla stabilizācija (līdz 3,5 aizslēga soļiem), ultraskaņas auto fokusa motors, izturība pret laika apstākļiem, augsts spilgtums, izcils asums, unikāls pretatstarošanaspārklājums, kompakts un elastīgs dizains – saraksts ar kopīgām iezīmēm jaunajai SP sērijai ir garš.

TAP-in Konsole

Vienlaicīgi ar jaunajiem objektīviem tiek laists apgrozībā arī jaunais aksesuārs TAP-in Konsole. Ar šo TAP-in Konsoli lietotājs var veikt programmatūras atjauninājumus un vēl dažus citus objektīva iestatījumus. Jaunā TAP-in Konsole darbojas ar jaunajiem SP sērijasobjektīviem (35mm, 45mm, 85mm un 90mm)

Ar TAP-in Konsoli jūs varat veikt sekojošusiestatījumus, un bez maksas lejupielādēt īpašu programmatūru gan priekš MAC, gan PC:

  • Atjaunināt programmatūru ar savienojamiem Tamron objektīviem
  • Noregulēt fokusa iestatījumus (aizmugures/priekšējais fokuss)
  • Noregulēt objektīva auto fokusa ierobežojumus (pagaidām tikai 90mm makro)
  • Pievienot un atvienot manuālo iestatījumu objektīvā un noregulēt fokusa jūtīgumu no augsta uz zemu:
  1. Prioritāšu noteikšana fiksētā skatu meklētāja attēlā
  2. Standarta (rūpnīcas iestatījums)
  3. Prioritāšu noteikšana efektam attēlā
  • Saglabāt iestatījumus kā profilus programmā

SP 85mm F/1,8 Di VC USD specifikācija

Fokusa garums:85mm

Atvēruma lielums:F/1,8 – F/16

Elementi/grupas:13/9

Fokuss:0,8m - bezgalīgs

Skata leņķis (pa diagonāli):28o 33’ (ar pilna kadra sensoru)

18o 39’ (ar APS-C sensoru)

Palielinājuma koeficents:1:7,2

Filtra lielums:67mm

Diafragmas asmeņi:9

Garums (bez objektīva pārsega): 91.3mm (Canon), 88,8mm (Nikon)

Svars:700g (Canon), 660g (Nikon)

Aksesuāri (iekļauti):objektīva vāciņš un objektīva pārsegs

Savienojums ar:Canon, Nikon, Sony*

*Sony versijai nav attēla stabilizācija, jo tā jau ir iebūvēta kamerā

SP 90mm F/2,8 Di VC USD specifikācija

Fokusa garums:90mm

Atvēruma lielums:F/2,8 – F/32

Elementi/grupas:14/11

Fokuss:0,3m - bezgalīgs

Skata leņķis (pa diagonāli):27o 2’ (ar pilna kadra sensoru)

17o 37’ (ar APS-C sensoru)

Palielinājuma koeficents:1:1

Filtra lielums:62mm

Diafragmas asmeņi:9

Garums (bez objektīva pārsega): 117,1mm (Canon), 114,6mm (Nikon)

Svars:610g (Canon), 600g (Nikon)

Aksesuāri (iekļauti):objektīva vāciņš un objektīva pārsegs

Savienojums ar:Canon, Nikon, Sony*

*Sony versijai nav attēla stabilizācija, jo tā jau ir iebūvēta kamerā

Cena un pieejamība

Abi jaunie objektīvi un TAP-in Konsole būs pieejami savienojumā ar Canon, Nikon un Sony kamerām.

Ir plānots, ka Tamron SP 90mm, būs pieejams veikalos 2016.gada martā (Canon un Nikon) pa sekojošām pārdošanas cenām:

Tamron SP 90mm F/2,8 Di Macro VC USD, EUR 699,-

Cena un piegādes laiki Tamron 85mm objektīvam un TAP-in Konsolei vēl nav pieejami.

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs