2017-03-14 11:00Preses relīze

Steiner svin savu 70 gadu jubileju

null

Šogad vācu kompānija Steiner, kas ir pazīstama ar saviem ārkārtīgi izturīgajiem binokļiem, svin savu 70 gadu jubileju. Karls Steiners nodibināja kompāniju 1947.gadā “drupās” pēc Otrā Pasaules kara.Viņa dedzīgā pieeja perfektcionismam, inovācijām un robustumam kompānijā joprojām dominē, un viņi ir izvēlējušies saglabāt daļu ražošanas Vācijā, lai nodrošinātu augstu kvalitāti.

Steiner binokļi

Daudzus gadus Steiner ir sinonīms binokļiem, kas izceļas ar savu izturību dažādos laika apstākļos kā mitrums, sāls ūdens, un tajā pašā laikā ir pietiekami spilgti, lai darbotos krēslās un rītausmās.

Steiner – vēsturiskie gadi

  • 1967.gads – Steiner ievieš Makrolon™. Tajos laikos revolucionāru materiālu, mūsdienās standarts rievainas kvalitātes binokļos.
  • 1973.gads – Steiner laiž apgrozībā pasaulē pirmo binokli, kas pildīts ar slāpekļa gāzi. Šī metode tiek izmantota pat mūsdienās ūdensnecaurlaidīgos binokļos, kuros nav kondensācijas starp lēcām.
  • 1979.gads – Pasaulē pirmais binoklis ar iebūvētu kompasu Commander, kas vēl joprojām ir populārākais jūras binoklis jūrnieku vidū.
  • 1988.gads – Jauna optikas un pārklājuma tehnoloģija ar lāzera aizsardzības filtru, kuras rezultātā tika veikts lielākais binokļu pasūtījums Amerikas vēsturē.
  • 2006.gads – Pirmais binoklis ar nano pārklājumu.
  • 2013.gads – Tiek laists apgrozībā Commander Global – pasaulē pirmais binoklis ar iebūvētu kompasu, kas darbojas gan ziemeļu, gan dienvidu puslodē.

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs