2019-09-11 12:01Preses relīze

​Samyang releases new lenses for professional filmmakers

null

The new Xeen CF series (Compact & Flexible) is a bright film optics series for filmmakers that wants a cinematic look at a good price. First out are the focal lengths 24, 50 and 85mm with T1.5.

New for the series is an updated and clearly more compact design, which includes, among other things, carbon fiber in the design.

By using carbon fiber, you manage to reduce the weight by about 20% compared to the previous series.

The Xeen CF is made for full frame and is available for PL, Sony E and Canon EF.

The lenses are designed for 8K and equipped with X-Coating Technology for sharpness, contrast and a cinematic look. for a nice and comfortable background blur.

The lenses will be delivered during the fall of 2019 and will be premiered at the IBC fair September 13-17.

For further information: karsten.rath@focusnordic.se


Price and delivery

Samyang Xeen CF 24 / 50 / 85mm. Begin shipping autumn 2019.

Samyang Xeen CF 24mm. Retail price: € 2099,-

Samyang Xeen CF 50mm. Retail price: € 2099,-

Samyang Xeen CF 85mm. Retail price: € 2099,-


Summary of important features

 • Compact and lightweight design
 • Full frame (can also be used on APS-C models)
 • Wide focus and aperture rings with rounded edges for better grip
 • Fluorescent markings
 • Samyang X-Coating Techonolgy

 • Specifications

  Focal Length: 24/ 50/ 85 mm
  Maximum Aperture: T1.5
  Image Circle: For full frame Will also fit APS-C
  Lens Mount: PL, Sony E, Canon EF
  Focusing: Manual
  Image Stabilizer:
  No

  Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun, Saramonic u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola.

  Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem.

  Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika.

  Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē.

  Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem.

  Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


  Par mums Focus Nordic – Latvia

  Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


  Kontakti

  Raimonds Saušs
  Country Manager
  Raimonds Saušs