2016-02-05 11:00Preses relīze

Samyang paplašina savu pro video sēriju ar diviem jauniem fokusa garumiem.

null

XEEN ģimene

Šie divi jaunie fokusa garumi padara darbu industrijā vieglāku, nosedzotvisu nepieciešamo. Visiem šīs sērijas objektīviem ir vienādi izmēri, krāsu balanss un fokusa gredzenu izvietojums. Tas ļauj ātrāk un vieglāk mainīt fokusa attālumu uzņemšanas laikā. Ar diviem jaunajiem fokusa garumiem, XEENģimene ir gandrīz pabeigta, ietverot tagad: XEEN 14mm T3.1, XEEN 24mm T1.5, XEEN 35mm T1.5, XEEN 50mm T1.5 and 85mm T1.5.

Taču vēl viens fokusa garums ir sagaidāms līdz šī gada beigām.

Nosaukuma izcelsme

XEEN ir radies no 2 vārdiem – „scene”(skats) un „seen” (redzams)

Uzbūve

XEEN objektīvi ir konstruēti tā, lai sniegtu labāko apstrādi un kvalitāti pat sliktas gaismas apstākļos. Visiem objektīviem ir pilnīgi apaļa diafragma, kas kopumā piešķir skaistu „buķeti”. Apvienojot ar augstu spilgtumu, rezultātā ir lieliski filmu skati. Pirmie trīs objektīvi ir ieguvuši ļoti pozitīvu uzņemšanu tirgū, un pārdošanas apjomi ir pārsnieguši visus plānotos rezultātus.

Cena un pieejamība

Divi jaunie XEEN objektīvi būs pieejami 2016.gada martā pa sekojošu pārdošanas cenu:

XEEN 14mm T3.1, EUR 1960,-

XEEN 35mm T1.5, EUR 1960,-

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs