2015-04-15 13:09Preses relīze

Samyang laiž apgrozībā makro objektīvu pilnam formātam

null

Jaunais objektīvs, Samyang 100 mm Macro, ir veidots priekš fotoattēla un video uzņemšanas. Objektīvs ir konstruets pilnformāta kamerām, bet tas arī strād ar mazāku sensoru kamerām. Objektīvs ir pieejams ar ne mazāk kā 10 dažādu kameru stiprinājumiem.

Palielināšana 1:1

Samyang 100mm F2,8 Macro un Samyang VDSLR T3.1 Macro ir vienāda optiskā uzbūve, bet video versijā ir bezpakāpju diafragmas gredzens savienošanai ar Follow-focus sistēmu, attāluma skala un diafragmas indikācija objektīva abās pusēs. Objektīvam ir "reāls" makro ar palielināšanas spēju 1:1.

Uzbūve

Objektīva uzbūve ir priekš pilna formāta, bet tik pat labi strādā ar mazākiem sensoriem. Objektīvam ir vairāki stiprinājumi, kā piemēram priekš MFT.

ED stikla lietošana piešķir objektīvam ierasto Samyang kvalitāti ar lielisku asumu, un kas attiecas uz krāsu, objektīvs ir arī labi sabalansēts ar esošo Samyang saimi, kas atvieglo uzņemtā video rediģēšanu izmantojot dažādus fokusa attālumus.

Objektīvam ir sekojoši stiprinājumi: Canon EOS, Canon M, Nikon, Pentax K, Sony A, Sony E, Fuji X, Samsung NX, Four thirds & Micro Four Thirds

Cena un pieejamība.

Objektīvs būs piejams veikalos aprīļa beigās pa sekojošām cenām:

Samyang V-DSLR 100mm Macro T3.1 – 499.00 EUR

Samyang DSLR 100mm F2.8 Macro – 459.00 EUR

Samyang DSLR 100mm F2.8 Macro Nikon AE – 479.00 EUR

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs