2016-10-17 11:00Preses relīze

Ricoh laiž apgrozībā jauno 360o kameru Theta sērijā

null

Ricoh Theta SC, tā ir nosaukts jaunais modelis, ir vienkāršota Theta S versija, kas tirgū bija ļoti labi uzņemta. Ar Theta SC Ricoh cer sasniegt jaunu un lielāku mērķauditoriju, pateicoties zemajai cenai un satriecošajām krāsām.

Pašreizējais Theta S ir kļuvis par populāru instrumentu žurnālistu, producēšanas un citu kompāniju vidū. Jaunā Theta SC ir ikdienas kamera un, pateicoties zemajai cenai, sagaida, ka tā kļūs pieprasīta foto un video blogeru vidū un to cilvēku vidū, kas grib dalīties ar apkārt notiekošo. Neskatoties uz zemo cenu, Theta SC sniedz tieši tādu pašu attēla kvalitāti, jo tai ir tāds pats objektīvs un sensors kā Theta S.

Atšķirība starp Theta S un Theta SC

Atšķirības starp diviem modeļiem, kas ļauj Theta SC būt lētākam:

 • Video ieraksts ar maksimālo ierakstīšanas ilgumu ir 5 min (Theta S – 25 min)
 • USB izeja (Theta S - gan USB gan HDMI izeja)
 • Theta SC nav tiešraides funkcija (Theta S ir)

Piepildīta ar funkcijām

Neskatoties uz zemo cenu, Theta SC sniedz lielisku rezultātu un tai ir lietotājam draudzīgas funkcijas:

 • Viegli pārsūtīt uz viedtālruņiem un planšetēm
 • Viegli lejupielādēt Facebook un YouTube
 • Augsta izšķirtspēja 360o attēli ar 14 efektīviem megapikseļiem
 • Augsta izšķirtspēja 360o video (1920 x 1080, 30 kadri/sek.)
 • Theta+Video aplikācija bezmaksas lejupielādēšanai priekš iOS un Android
 • Tiešraides displejs, kad pievienots viedtālrunim vai planšetei (tikai nekustīgi attēli)
 • 8 GB iekšējā atmiņa (uzglabā aptuveni 1600 nekustīgus attēlus)
 • Atliktā laika funkcija, intervālu uzņemšanas funkcija (noderīgs veidojot time-lapse video)

Krāsas

Theta SC ir pieejams zilā, bēšīgā, rozā un baltā krāsā. Theta S ir pieejams arī melnā krāsā.

Tirgū ir paredzams 360o kameru bums

Tagad, kad lielākā daļa sociālo tīklu ,kā piemēram Facebook un YouTube, atbalsta 360o video/foto, ir plānots, ka tirgū būs šī tipa kameru bums. Ricoh, kas jau 2013.gadā laida apgrozībā pasaulē pirmo 360o kameru Theta saimē, tagad vēl vairāk nostiprina savas līdera pozīcijas tirgū.

Cena un pieejamība

Theta SC ir plānots piegādāt 2016.gada novembrī pa sekojošām pārdošanas cenām:

 • Ricoh Theta SC, 299 EUR

Theta S ir pieejams veikalos pa sekojošu pārdošanas cenu:

Ricoh Theta S, 399 EUR

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs