2021-08-04 10:00Preses relīze

Nomatic somas - tagad beidzot pieejamas Eiropā

Focus Nordic ar lepnumu var paziņot, ka esam izvēlēti par jauno Gomatic somu izplatītāju Eiropā, ASV šīs somas tiek tirgotas kā Nomatic.

Nomatic/Gomatic tika dibināts ASV 2014. gadā kā Kickstarter projekts. Pāris gadus vēlāk uzņēmums kļuva labi pazīstams ražotājs, kas pazīstams ar augstākās kvalitātes somām, ģeniālām funkcijām un izcilu dizainu, visā pasaulē tiek piegādāti vairāk nekā 100 000 produktu. Abi dibinātāji sāka veidot visu laiku funkcionālāko mugursomu un ceļojumu komplektu. Tagad Gomatic piedāvā pilnu augstas klases kameru somu, ceļojumu somu, ikdienas somu, koferu un aksesuāru klāstu, kā arī kameru somu komplektu līniju, ko izstrādājis kopā ar slaveno YouTuber Peter McKinnon. 

Gomatic somas piedāvā izcilu somu risinājumu fotogrāfiem, satura veidotājiem, emuāru autoriem vai vienkārši tiem cilvēkiem, kuriem patīk “līdz pēdējam milimetram” pārdomātā iepakošanas sistēma jūsu dienas ceļojumam, darba braucienam, nedēļas nogales atpūtai vai ilgstošai atpūtai.

 

Peter McKinnon X Gomatic

Slavenais videogrāfs, fotogrāfs un YouTube lietotājs Pīters Makkinons ar vairāk nekā 5,4 miljoniem sekotāju jau no paša sākuma bija uzņēmuma lojāls klients. Viņš aizraujas ar ierīcēm un dažādām lietām, kas labi darbojas, lai palīdzētu viņam katru dienu radīt labāku saturu. Pīters nāca klajā ar ideju sadarboties ar Gomatic, izveidot bez kompromisiem “savu” kameras somu. Viņu sadarbības rezultātā radās fantastiska fotokameru soma, perfekta ceļojumu fotografēšanas ekosistēma Pīters Makkinons X Gomatic.

 

Augstas kvalitātes somas - funkcionālas un elegantas ar izcilu dizainu

Gomatic var demonstrēt lielu dažādu somu un mugursomu klāstu no izturīga, ūdensizturīga, pārklāta materiāla ar gudrām detaļām un funkcionāliem risinājumiem. Elastīgajam dizainam ir īpaši un regulējami nodalījumi, lai droši uzglabātu piederumus, klēpjdatoru, planšetdatoru un drēbes, lai sasniegtu optimālu iekšējo un ārējo organizāciju. Ar vienkāršu, bet elegantu piekļuvi visiem jūsu rīkiem, spēcīgām šuvēm un rāvējslēdzējiem, ergonomiskām siksnām, kas ir mīkstas un maigas jūsu pleciem, tīru un izcilu dizainu, Gomatic soma ir ideāls pavadonis jebkuros apstākļos.

 

Gomatic sortiments:

Gomatic­ Peter McKinnon Camera Pack – Travel

Gomatic Peter McKinnon Camera Pack 35L ir kameras mugursoma ikvienam piedzīvojumam un viena no labākām ūdensizturīgām mugursomām, kādas esam redzējuši! Šī mugursoma, kuru izstrādājis Pīters Makkinons, ļauj jums ievietot nodalījumus gan kameras aprīkojumam, gan apģērbam pat 3-5 dienu ceļojumam. Noņemamie salokāmie dalītāji, iespēja paplašināt somu un ārējās siksnas ļauj to iepakot jebkurā vēlamajā veidā. Tā piedāvā klēpjdatoru un planšetdatoru uzglabāšanu, kā arī daudzas citas tīkla kabatas mazākiem priekšmetiem, piemēram, atmiņas kartēm, vadiem, objektīvu vākiem utt. Ar Peter McKinnon Pirate Life logotipu.

Gomatic 40L Travel Bag V2

Patentētā siksnu sistēma ļauj pāriet no klasisikas somas ar rokturieml uz mugursomu tad, kad nepieciešama lielāka elastība. Katrā 40L ceļojumu somā ir pielāgots veļas maisiņš, lai ceļojuma laikā netīrās drēbes būtu atsevišķi. Vairāki nodalījumi tehnikai, apaviem, drēbēm, pat ūdens pudeles kabata un daudz kas cits - šī ir ideāla ceļojumu soma darba braucieniem, nedēļas nogales atpūtai vai ilgstošai atpūtai.

Gomatic Navigator Sling 6L

Šai apbrīnojamajai somai ir ūdensizturīgi, pret putekļiem aizsargāti rāvējslēdzēji aizsardzībai un drošībai. Kad esat kustībā, stabilizatora siksna sniedz jums papildu atbalstu. Kabata ar ūdens pudeli un karšu slots uz siksnas, ērta kabata metro kartei, braucot ar sabiedrisko transportu.

Kirstine Lindholm, Focus Nordic produktu vadītāja: “Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam piedāvāt Gomatic zīmolu Eiropā. Ir pagājis ilgs laiks, kopš es redzēju tik augstas kvalitātes somas. Tās ir izstrādātas ar īpašu uzmanību detaļām un funkcijām, gatavas risināt visus dzīves piedzīvojumus - patiesi organizatoriski izcilas. "

Galvenās iezīmes:

  • Kvalitatīvs, izturīgs, ūdensizturīgs somu dizains
  • Pielāgojama un daudzpusīga sistēma optimizētai iekšējai un ārējai organizācijai
  • Ātra piekļuve rīkiem, drēbēm un citiem mazākiem priekšmetiem
  • Ērti nēsāt ar labu atbalstu
  • Lielisks pavadonis darba braucieniem, nedēļas nogales atpūtai vai pagarinātām brīvdienām
  • Pieejams liels piederumu klāsts

Gomatic sortiments pieejams sākot ar 2021. gada Augustu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar  raimonds.sauss@focusnordic.lv

 

 


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, Delkin, Panasonic, Polaroid, Kodak, Kenko, Sirui, Hollyland, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Ledgo, Orca, Saramonic, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs