2015-03-03 12:00Preses relīze

Lytro ir izvēlējies Focus Nordic kā savu vienīgo izplatītāju Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs

null

Daudz apspriestā Lytro ILLUM, kas ir pasaulē pirmā kamera savā klasē, tagad tiek pārstāvēta Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs caur Focus Nordic, kam tagad ir aģentūras tiesības un caur viņiem kamera tiks izplatīta dīleriem iepriekš minētajās valstīs.

„Mēs esam izvēlējušies Focus Nordic grupu pateicoties viņu lielajai pieredzei foto industrijā” saka Sandro Fulgheri, Lyto EMEA izpilddirektors, ‘’Focus Nordic ir atstājis uz mani lielu iespaidu ar savu efektīvo biznesa modeli un veidu, kā viņi sasniedz potenciālo pircēju’’

Lytro ILLUM – pasaules pirmā gaismas lauka kamera

Ar Lytro ILLUM ir iespējams izveidot satriecošu fotogrāfiju ar ‘’dzīvajiem attēliem’’. Lytro ILLUM ir vienīgā kamera, kas var izmantot pilnībā visu gaismas lauku – saglabāt attēla dziļumu un asumu. Spēja izmainīt fokusu, perspektīvu un lauka dziļumu pēc fotogrāfijas uzņemšanas, dod jaunas iespējas, kas nepiemīt citām kamerām.

Neuztraucies, es nofokusēšu vēlāk!

Ar Lytro programmu, kas koriģē vairākus fotografēšanas parametrus, ieskaitot lauka dziļumu, fotogrāfs pēc attēla uzņemšanas var izvēlēties, uz ko attēlā likt fokusu, tas ir cik daudz dziļuma ievietot attēlā. Izmaiņas, kas laika gaitā tika veiktas, var saglabāt un eksportēt kā filmu, kur video klips parāda, kā fokuss no priekšplāna tiek aizvirzīts uz aizmugurējo fonu. Iespējas ir neierobežotas.

Kamera notver pilnībā visu gaismas lauku ar katru gaismas staru, iekaitot intensitāti un krāsu. Līdzīgi kā RAW formāta veids, kas arī ietver fokusu un lauka dziļumu.

Iespaidīgs sniegums ar pasaules labākajiem macro.

Kamerai ir 8 x optiskais zooms (ekvivalents 30-250mm 35mm formātā) ar fiksētu atveri, kas ir F/2.0. Citiem vārdiem sakot, visi attēli tiek uzņemti ar pilnu atveri. Lielāks lauka dziļums (mazāka atvere) var tikt izvēlēts Lytro programmā vēlāk.

Macro no 0mm!!! Tas tiešām ir iespējams nofokusēt uz objektiem, kas ir tieši pretī priekšējai lēcai, kas noteikti ir pasaules labākais tuvais fokuss.

Savienojamība.

Kamerai ir arī WIFI savienojums un var tikt izmantots caur viedtālruni vai planšetdatoru. Patreiz jau ir izveidotas aplikācijas priekš iPhone un iPad, bet priekš Anroid vēl ir ‘’ceļā’’.

Ir viegli dalīties ar attēliem sociālajos tīklos un caur paša Lytros serveri. Attēli var tikt izmantoti arī ar HTML5 vai WebGL saderīgām mājas lapām un blogiem.

„Tas izmaina pilnībā visu, iedomājieties, Jūs tikko esat uzņēmis attēlu un tad izdomājat, uz ko likt fokusu, tas ir vienkārši neticami.” saka Lasse Eriksons, Focus Nordic Produktu Menedžeris „Ir svarīgi saprast, ka Lytro neaizvieto parasto kameru, bet tas ir domāts kā papildinājums, lai izveidotu tiešsaistes attēlus, bet mūsdienās bildes tiek printētas diezgan reti, līdz ar to, šis produkts ir ļoti mūsdienīgs.”

Links uz Lytro mājas lapu, kur Jūs varat apskatīties vairāk „dzīvo attēlu” piemērus: https://www.lytro.com

Kamera tiek piedāvāta par šādu mazumtirdzniecības cenu:

Lytro ILLUM camera; EUR 1600.00

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs