2015-03-18 10:25Preses relīze

Lowepro laiž apgrozībā jaunās paaudzes mugursomas cilvēkiem, kas ir kustībā

null

Lowepro, pasaules līderis foto somu ražošanā, iepazīstina ar divām jaunām mugursomām, labi pazīstamajā Fastpack sērijā. Fastpack 150 AW II un Fastpack 250 AW II. Abas somas ir izstrādātas cilvēkiem, kas atrodas kustībā, kam vajag uzticamu, pastiprinātu aizsardzību un vieglu pieeju fotoaparāta piederumiem, datoram u.c

"Mūsu Fastpack sērija ir izstrādāta, lai sniegtu ceļotājiem vieglu piekļuvi datoram, fotoaparāta piederumiem un visām tām lietām, ko Jūs vēlētos ņemt sev līdzi." saka Tims Grimers Lowepro zīmola Vice Prezidents "Šīs jaunās mugursomu versijas nodrošina vēl lielāku aizsardzību visām Jūsu iekārtām, un tām ir vairāki nodalījumi jūtīgām ierīcēm kā piemēram datoram, austiņām u.c"

Jaunajām mugursomām ir labi aizsargāti nodalījumi fotoaparāta piederumiem, Lowepro patentēts iebūvētais lietus aizsardzības apvalks un siksnas, lai piesprādzētu mugursomu virspusē, piemēram ceļojumu somai. Mugursomas ārpusē atrodas kabatas/siksnas ūdenspudelei, statīvam utt.

Fastpack 150 AW II

Mazākais no abiem modeļiem, kurā ir nodalījumi priekš SLR kameras ar objektīvu (piem. Nikon 7100 ar 24-70 F/2,8), 1-2 ekstra objektīviem vai zibspuldzei, datoramlīdz 11" (kā piem. MacBook Air) plus 1 iPadam. Kā arī ir vairāki mazāki nodalījumi priekš lielāka viedtālruņa, austiņām, cietā diska u.c

Fastpack 250 AW II

Lielākais no abiem modeļiem, kurā ir nodalījums priekš SLR kameras ar objektīvu (piem. Nikon D810 ar 70-200 F/2,8), 2-3 ekstra objektīviem vai zibspuldzei, datoram līdz 15" plus 1 iPadam. Kā arī ir vairāki mazāki nodalījumi priekš lielāka viedtālruņa, austiņām, citā diska u.c

Cenas un piejamība

Fastpack jaunie modeļi būs piejami 2015.gada aprīlī. Aptuvenās mazumtirdzniecības cenas:

Fastpack II 150 AW; 129.00 EUR

Fastpack II 250 AW; 159.00 EUR

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs