2017-03-27 10:30Preses relīze

Lomography izlaiž apgrozībā pasaulē pirmo tūlītējo kameru ar platleņķa stikla objektīvu

null

Pieprasījums pēc tūlītējām kamerām pieaug, tāpat pieaug arī dažādu modeļu skaits. Lomography izlaiž apgrozībā jaunu modeli -Lomo`Instant Automat Glass Magellan, kurā ir plašs spektrs jaunu funkciju, kas ir izaicinājums konkurentiem.

Kamera

Pateicotiesjaunā Lomo`Instant Automat Glass Magellan tehniskajām priekšrocībām, fotogrāfs var veidot foto mākslu jaunā līmenī.

Jaunas, unikālas iezīmes

  • 38mm platleņķa stikla objektīvs (ekvivalents 21mm)
  • Spilgts objektīvs ar atvērumu F/4,5 (labākais šajā klasē)
  • Satriecošs fokusa attālums tikai 0,3 m
  • Papildus radošas funkcijas ieskaitot: Splitzer (lai iegūtu vairāk attēlus ar multi ekspozīciju), tuvuma objektīvs ar iebūvētu tālvadības aizvara atbrīvošanu.

Dizains

Lomo`Instant Automat Glass Magellan ir no teksturētas mākslīgās ādas ar oranžu riņķi ap objektīvu, šīs detaļas izraisa lielu interesi hipsteru vidū.

Specifikācija

Filmiņas formāts: Fujifilm Instax Mini filma

Ekspozīcijas laukums: 62mm x 46mm

Objektīva fokusa garums: 38mm (ekvivalents 21mm)

Automātiskās ekspozīcijas veids: Automātiski ieprogrammēts

Apertūras atvērums: F/4,4 vai F/22

Aizvara ātrums: Lampiņa (maksimums 30 sek.), 8 sek – 1/250 sek

Ekspozīcijas kompensācija: +1/-1

Filmiņas izņemšanas mehānisms: Motorizēts

Vairākas ekspozīcijas: Neierobežotas

Iebūvētās zibspuldzes numurs: 9 (m)

Iebūvētā zibspuldze: Automātiskā zibspuldze &amp, Zibspuldzes atslēgšanas funkcija

Tuvākais fokusa attālums: 0,3 metri

Fokusēšanas laukuma iestatījumi: 0,3m, 0,6m, 1m – bezgalība

Statīva savienojums: Ir

Tālvadības pults transmisija: Infrasarkanā ar diviem sensoriem (viena priekšā un viena aizmugurē)

Filmiņas skaitītājs: LED indikācija, skaita uz leju

Filmiņas vītnes diametrs: 43mm

Radošie pielikumi: Splitzer, Close-up

Cena un pieejamība

Lomo`Instant Automat Glass Magellan būs pieejams veikalos 2017.gada aprīlī pa sekojošu pārdošanas cenu:

Lomo`Instant Automat Glass Magellan ar radošajiem pielikumiem:

EUR 180.00

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs